[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #5251
    Re: hotcocacola.blogspot.com...............

    mingi mauno on endaarust lahe olnud ja ennast sellise useriga reganud (tervitused vanaemanikkujale ja anaalvandaalile lol). Tegelikult ma isegi vist tean, kellega tegemist.

    Selliseid kahepalgelisi ajudoonoreid on ennemgi olnud, kes panevad endale kellegi teise järgi sarnase nime (vähemalt 3 inimest siit foorumist).




    Anyways. Netigrindi ei viitsi lasta, puudub mott. Vaatasin Hendom Mobi kodukalt live deepstack turniiride ajakava ning leidsin ühe tummise andmise.
    -------------------------

    Turniir:
    2011 Grosvenor UK Poker Tour Luton (Londonis lähedal, Ryanair lendab Tlnast otse).

    R, 19aug Flight B, kell 18.00
    Buyin: 1070£ (1752€)
    http://pokerdb.thehendonmob.com/festival.php?a=r&n=8009


    Just lõpetasin kodutöö ja vaatasin isegi lennupiletid välja (edasi-tagasi 210€).
    3 ööd hotelli seal 500m raadiuses on 270 ja 300€ (kõige odavamad valikud).

    Arvatavasti teisipäeval-kolmapäeval otsustan, kas teen suvelõpu komandeeringu Inglismaal või ei.



    edit: Unibet Open Dublinisse oleks hea minna peale Lutoni trippi. Fck, aga reisikulud neelavad jubedalt plekki (hotellid)
    Last edited by hotcocacola; 16.08.11, 02:17.

    Comment

    • K2snakas
      Pokkerihai
      • Feb 2009
      • 2388

      #5252
      Re: hotcocacola.blogspot.com...............

      kuidagi kallid piletid:D

      mul tuttav sai l2bi mingi valemi edasi-tagasi ala 17euri vmt..

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #5253
        Re: hotcocacola.blogspot.com...............

        Jah, aga vaata kuna lend on :).
        Ma saaks kah 20€ga piletid, kui bronniks need mingi novembrisse...

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5254
          Re: hotcocacola.blogspot.com...............

          Lähituleviku plaanidest veel:

          Sügisel lähen suure tõenäosusega väiksele tuurile.

          1.) Irish Winter Festival - 28-31. okt ; http://pokerdb.thehendonmob.com/festival.php?a=r&n=9003

          2.) DSO Viin - 3-6. nov ; http://www.deepstackopen.com/english...so-vienna.html

          Maybe lähen veel kolmandale ja neljandale turniirile, aga ei usu. Ca 10p kodust eemal olla on frustreeriv.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #5255
            Re: hotcocacola.blogspot.com............... [LIVE deepstack MTT's]

            Mida sa lendad? Ise pidid ju auto ostma ja lähed sellega, jutul lõpp!

            €110k eest saab laserauto, millega jube kiirelt saab Pärnust Londonisse.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #5256
              Re: hotcocacola.blogspot.com............... [LIVE deepstack MTT's]

              jälle tegid peldikupoti pealt heroiini?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #5257
                Re: hotcocacola.blogspot.com............... [LIVE deepstack MTT's]

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                jälle tegid peldikupoti pealt heroiini?
                Sa üldse ei jaga liini vist. Peldiku poti peale tehakse ainult popsi ja kokat, herot ikka lastakse nats teistmoodi.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #5258
                  Re: hotcocacola.blogspot.com............... [LIVE deepstack MTT's]

                  Praegusi turniiritulemusi vaadates peaksid vist iga jõukohase turniiri ette võtma, tahab tulla :)

                  Comment

                  • bluelite
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1190

                    #5259
                    Re: hotcocacola.blogspot.com............... [LIVE deepstack MTT's]

                    Iirimaal elab palju Eestlaseid, otsi mõni tuttava tuttav üles ja saad oluliselt odavamalt öömaja, kui hotellis ööbides.

                    Comment

                    • Facepoker
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2009
                      • 364

                      #5260
                      Re: hotcocacola.blogspot.com............... [LIVE deepstack MTT's]

                      http://www.couchsurfing.org/ Sellist lehte võib ka majutuse jaoks uurida. Ise olen saanud sealt mitmel korral tasuta elamise :)

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #5261
                        Re: hotcocacola.blogspot.com............... [LIVE deepstack MTT's]

                        mul sõbranna iirimaal, kui huvi on räägi msn, btw suht normal püss kah:)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #5262
                          Re: hotcocacola.blogspot.com............... [LIVE deepstack MTT's]

                          Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                          Iirimaal elab palju Eestlaseid, otsi mõni tuttava tuttav üles ja saad oluliselt odavamalt öömaja, kui hotellis ööbides.
                          Ega coca rott ei ole. €110k räägib enda eest.

                          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                          mul sõbranna iirimaal, kui huvi on räägi msn, btw suht normal püss kah:)
                          €110k eest ei taheta enam püsse vaid juba kahureid. Seega ei lähe läbi.

                          Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
                          http://www.couchsurfing.org/ Sellist lehte võib ka majutuse jaoks uurida. Ise olen saanud sealt mitmel korral tasuta elamise :)
                          €110k-seid tube seal ei ole ju!!!
                          Last edited by ranka; 16.08.11, 10:43. Põhjus: sadakümme kilo

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #5263
                            Re: hotcocacola.blogspot.com............... [LIVE deepstack MTT's]

                            IRA on kindlasti valmis HCC sugusele vaalale tasuta majutust pakkuma mõneks ajaks.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #5264
                              Re: hotcocacola.blogspot.com............... [LIVE deepstack MTT's]

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              IRA on kindlasti valmis HCC sugusele vaalale tasuta majutust pakkuma mõneks ajaks.
                              Seda räägib endine maailmameiste online pokkeris :)

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #5265
                                Re: hotcocacola.blogspot.com............... [LIVE deepstack MTT's]

                                Ei soovi võõraste inimeste juurde ööbima minna :).
                                Mulle on tähtis, et hotell/hostel asuks turniirikoha läheduses.

                                Klamber mainis täna, et nad lähevad Dublinisse, UO-le. Uurin kus nad ööbivad jne

                                Comment

                                Working...