[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #4831
    Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

    Pärnu MV esimese päeva lõpetasin 47k stackiga, ehk olen suht eesotsas vist

    Päeva lõpustacke pole veel vist lisatud: http://ee.pokernews.com/live-reporti...2011/chips.htm

    Comment

    • FreakyJason
      Klubi Liige
      • Jan 2009
      • 1381

      #4832
      Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

      edu coca!

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4833
        Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

        OO facebooki lehelt:


        Esimene päev lõppenud. 199 alustajast läksid teise päeva edasi 73 mängijat. Edetabeli tipp näeb homse päeva alguses välja järgmine:

        Taavi Liiv 65000
        Jari Lehti 63850
        Oliver Luhaoja 63450
        Artjom Kovalevski 60800
        Erik Põldmets 52300
        Martin Kukk 51400
        Jukka Juvonen 50875
        Mel Palm 50550
        Peep Kivistik 49850
        Olavi Paluviir 49700
        William Ross 48050
        Tarmo Mõttus 48025
        Raigo Aasmaa 47000
        Matti Lähteenmäki 46900
        Meelis Ventsel 44825
        Priit Türner 43150
        Aleksandrs Karlins 40900

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #4834
          Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

          edu coca !

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #4835
            Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

            Hea töö, OO prod beadivad neid turniire päris hoolega :)

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #4836
              Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

              tagasihoidlikult 19nes koht (20 said raha) ja 238€. Pileti sain FPP racelt.

              Lõpp oli naljakas. Tartu Oly rex Artjom avab 17k (bb on 5k ja ante 500), ma shoven mingi 70k 66ga. Kõik foldivad Artjomini, kes tangib mingi 20-30sec ja lõpuks callib, näidates JJ. WTF, ütlesin veel et slowroll...

              Flopi aknas särab 6!!! (Artjom ropendab vene keeles. Tahtsin juba ütlema hakata, et no slowrolli eest tulebki karistada, kui juba avati:
              River aga J. Minu naaber ytles, et tal oli üks J.............lol

              Esikoht ja 4k€ oleks muidugi magus olnud, aga better run next time :).

              NEXT: EPT TALLINN MAIN EVENT (2-7. august)!

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #4837
                Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                Aga selle aasta suurturniiride tulemused....mmmmm jummy jummy mfckers!

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #4838
                  Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                  Õnne! Võiks EPT hitt tulla, oleks sick.

                  E: LOL, mille otsa sattusin juhuslikult http://www.youtube.com/watch?v=tBhoD...eature=related
                  Last edited by emmimees; 03.07.11, 17:55.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #4839
                    Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                    astra- lend 2004 on wIN

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #4840
                      Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                      Tglt ma otsisin 90-daid :)

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #4841
                        Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                        Selle aasta LIVE deepstack tulemused:
                        ----------------------------------------------------
                        1.) Eesti MV ME - 300€ bi - 3. koht - 5831,10€
                        2.) Baltic Holdem Series ME Riia - 500€ bi - 1. koht - 7538€
                        3.) Baltic Holdem Series ME Tallinn - 500€ bi - X. koht - 0€*
                        4.) Pokerstars Estonian Cup - 350€ bi - 9. koht - 750€
                        5.) Olypic Open ME - 500€ bi - 1. koht - 2200€**
                        6.) Marrakech DeepStack Open ME - 550€ bi - 31. koht - 725€
                        7.) Pärnu MV ME - 100€ bi - 19. koht - 238€
                        -----------
                        Turniire: 7
                        Cashe: 6
                        Võidud kokku: 17282,10€

                        * Langesin välja varakult AA vs QQ pre AI, flopis säras Q... (poti võitja sai top3 stacki)
                        ** Tegime diili


                        Nagu tulemustelt näha, siis see aasta olen mänginud seitse deepstack turniiri neist vaid ÜHEL pole cashinud (toores 2 oudine).
                        Soojendus EPT Tallinnaks on tehtud. Aasta on edukas olnud. Kas suudan ennast ka seal realiseerida?
                        Hateritele: arvate et kobin? Võtke samad turniirid ette ja keevitage . Tihtipeale näen samu nägusid nendel turnadel, aga vaadates ja analüüsides nende tulemusi, siis deep runnidest on asi kaugel.
                        Last edited by hotcocacola; 03.07.11, 22:38.

                        Comment

                        • raunsz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1492

                          #4842
                          Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                          Loodame, et EPT-l 2oudist ei tule !

                          Comment

                          • Poke
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 995

                            #4843
                            Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                            Gratzzz:D järjekordne cash :)
                            AA vs QQ ka veel kaotada selliselt .... sick

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #4844
                              Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                              tra peab ka nitiks hakkama

                              Comment

                              • vonkartoffel
                                Pokkerihai
                                • May 2009
                                • 1658

                                #4845
                                Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                                21.05.2011 No Limit Texas Deepstack Terminator 33 EUR 3 42,00 EUR 75

                                Selle oled unustanud, pane ikka tabelisse sisse, deepstack ju.

                                Comment

                                Working...