Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |
Pärnu MV esimese päeva lõpetasin 47k stackiga, ehk olen suht eesotsas vist
Päeva lõpustacke pole veel vist lisatud: http://ee.pokernews.com/live-reporti...2011/chips.htm
Pärnu MV esimese päeva lõpetasin 47k stackiga, ehk olen suht eesotsas vist
Päeva lõpustacke pole veel vist lisatud: http://ee.pokernews.com/live-reporti...2011/chips.htm
TC
. Tihtipeale näen samu nägusid nendel turnadel, aga vaadates ja analüüsides nende tulemusi, siis deep runnidest on asi kaugel.
Comment