Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja
ma olen nii läpaka kui lauaarvuti telefoninetiga ühendanud. Ütleme nii et siis proovisin, kas saan asja tööle. Aga vot ei tea, kui stabiilne see on.
Kes mulle öösel ikka helistab :D=?
edit: kunagi aasta+ tagasi, kui n96 omasin, siis mulle helistada ei saanud/kõnesid vastu võtta ei saanud. Aga who cares :D
ma olen nii läpaka kui lauaarvuti telefoninetiga ühendanud. Ütleme nii et siis proovisin, kas saan asja tööle. Aga vot ei tea, kui stabiilne see on.
Kes mulle öösel ikka helistab :D=?
edit: kunagi aasta+ tagasi, kui n96 omasin, siis mulle helistada ei saanud/kõnesid vastu võtta ei saanud. Aga who cares :D
TC
T 
6

Comment