Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja
Isiklikel põhjustel ei näinud ma Champions Leaguei finaali. Just lõpetasin highlightside vaatamise. Ulme, Manule ei jäetud isegi võimalustki.
WP Barca, super!
Ma arvan, et 2010-2011 Barcelona tiim on üks läbi aegade parimaid võistkondi.
Ja Messi....maailma parim ja vb ka läbi aegade parim pallur, sh on tal suur tulevik veel ees!
Isiklikel põhjustel ei näinud ma Champions Leaguei finaali. Just lõpetasin highlightside vaatamise. Ulme, Manule ei jäetud isegi võimalustki.
WP Barca, super!
Ma arvan, et 2010-2011 Barcelona tiim on üks läbi aegade parimaid võistkondi.
Ja Messi....maailma parim ja vb ka läbi aegade parim pallur, sh on tal suur tulevik veel ees!
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
TC


Comment