[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #4756
    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

    Täna siis kõik OO'sse HCC turnat mängima :P:P

    Comment

    • K2snakas
      Pokkerihai
      • Feb 2009
      • 2388

      #4757
      Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

      coca peaks kõiki stakema sinna :D

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #4758
        Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

        No minuarust ka sünnipäeva puhul, aga võta näpust..

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #4759
          Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

          Sünnipäeva- ja kaardi õnne ja edu!
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #4760
            Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

            Päris solid tort :D

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #4761
              Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

              täna on olympic onlines, coca sünnipäeva turka w?:D

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #4762
                Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                jeeeez

                Comment

                • TaistoJ
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 787

                  #4763
                  Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                  Palju õnne!

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #4764
                    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                    Kes Su bounty endale sai :D

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #4765
                      Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                      mariotaxi sai vist minu bounty.
                      Lõpus sai vähemalt nalja:



                      sidaan78: õnnitlused sünnipäevaks
                      Dealer: Game #3616503885: Winner is kodzz 960
                      Dealer: Starting a new hand (#3616503911)
                      hotcocacola: tänks
                      hotcocacola: ooo ranka kah siin lauas
                      Dealer: Game #3616503911: Winner is sidaan78 1,320
                      Dealer: Starting a new hand (#3616503948)
                      Dealer: Game #3616503948: hotcocacola wins the main pot (7,832) with One Pair - 9s Jh Js Qc As
                      hotcocacola: wao, pidas
                      Dealer: Starting a new hand (#3616503981)
                      hotcocacola: hiiter obv
                      kodzz: no krt ei tule ära
                      hotcocacola: sick draw
                      kodzz: oli oli
                      kodzz: sulle polnud kahju anda
                      kodzz:
                      hotcocacola: :D
                      Dealer: Game #3616503981: Winner is TomasMin 4,400
                      Dealer: Starting a new hand (#3616504055)
                      Dealer: Game #3616504055: Winner is kodzz 7,272
                      Dealer: Starting a new hand (#3616504099)
                      Dealer: Game #3616504099: kibeaatom wins the main pot (2,560) with Two Pair - 8h 8c Ks As Ac
                      Dealer: Starting a new hand (#3616504172)
                      Dealer: Game #3616504172: Winner is hotcocacola 651
                      Dealer: Starting a new hand (#3616504212)
                      Dealer: Game #3616504212: sidaan78 wins the main pot (16,014) with Two Pair - 4s 4c 8d 8s Qs
                      Dealer: Starting a new hand (#3616535725)
                      hotcocacola: krtt
                      hotcocacola: ja nüüd bounty jahile :D
                      Dealer: Game #3616535725: kibeaatom wins the side pot (10,565.50) with High Card - 8s Th Jh Qs Ks
                      Dealer: Game #3616535725: 10,565.50 returned to kibeaatom
                      Dealer: Game #3616535725: kodzz wins the main pot (12,224) with One Pair - 9s Th Qs Ks Kc
                      hotcocacola: lol ranka, nice try :D
                      hotcocacola: :D:D:D:D:D
                      Dealer: Starting a new hand (#3616536071)
                      Dealer: A 05:00 break will start after this hand.
                      Dealer: After this hand Blinds will be 100/200
                      mariotaxi: coca,kus tsipsid
                      hotcocacola: andsin sidaanile just
                      hotcocacola: AKo vs 88, ma ei hittinud
                      Dealer: Game #3616536071: Winner is kibeaatom 1,800
                      mariotaxi: ok võtan varsti ära
                      hotcocacola: no mul pole selle vastu midagi
                      mariotaxi: maksan kätte
                      sidaan78: olgem nüüd džentelmend
                      hotcocacola: lol
                      mariotaxi: jalge vahel on dze.
                      sidaan78:
                      mariotaxi:
                      mariotaxi: kes triobetil mängib?
                      sidaan78: mina
                      mariotaxi: diilime
                      mariotaxi: ja kes oled
                      sidaan78: teinekrod
                      mariotaxi: ok,ma ei kavatsegi oma võitu jagada
                      sidaan78: õige
                      mariotaxi: lähen ise vegasesse
                      sidaan78:
                      kibeaatom: kui ma coca välja võtan
                      Dealer: Starting a new hand (#3616538124)
                      kibeaatom: siis hollykasse minek
                      kibeaatom: kui ei siis lähen ikka
                      mariotaxi: maksan coca eest kätte
                      sidaan78: aga kui palju saab coca pea eest?
                      sidaan78: sry lolli küsimuse eest
                      kibeaatom: $2300
                      hotcocacola: lol
                      kibeaatom: ja teise $2300 pead ise leidma
                      kibeaatom: et EPT tallinnale minna
                      hotcocacola: raskeks läheb
                      hotcocacola: ept on 4250€
                      Dealer: Game #3616538124: Winner is kibeaatom 3,000
                      kibeaatom: no pajumaa annab ka
                      Dealer: Starting a new hand (#3616538467)
                      Dealer: Game #3616538467: kibeaatom wins the side pot (4,655.50) with Two Pair - 3s 3c 6d 6s 8d
                      Dealer: Game #3616538467: 4,655.50 returned to kibeaatom
                      Dealer: Game #3616538467: mariotaxi wins the main pot (15,225) with Two Pair - 6d 6s 8d Kh Kc
                      Dealer: Starting a new hand (#3616538947)
                      sidaan78: õnnitlused
                      kibeaatom: mina võitsid
                      kibeaatom: sest pidi taga olema preflopis
                      kodzz: mis bounty oli
                      mariotaxi: mida
                      kibeaatom: 2300 dollarit oli
                      kodzz:
                      kibeaatom: + ept tallinna pakett
                      mariotaxi: ära aja
                      kibeaatom: oli jah
                      Dealer: Game #3616538947: Winner is TomasMin 1,950
                      sidaan78: ei usu hästi
                      Dealer: Starting a new hand (#3616539200)
                      kibeaatom: wtf
                      kibeaatom: oli
                      kibeaatom: aga kohe pead kirja saatma mario
                      kibeaatom: enen turniiri lõppu
                      kibeaatom: saada kiri
                      kibeaatom: jan.kuik@oc.eu

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #4766
                        Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                        LOL.. eitea kas saatis ka kirja :D

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #4767
                          Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                          Bodog $100.00 Pot Limit Hold'em - 2 players - View hand 1343545
                          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                          BB: $147.20
                          Hero (BTN/SB): $153.55

                          Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN/SB with K K
                          Hero raises to $2.50, BB raises to $7.50, Hero raises to $20, BB raises to $60, Hero raises to $153.55, BB calls $87.20 all in

                          Flop: ($294.40) A 6 6 (2 players - 1 is all in)

                          Turn: ($294.40) 3 (2 players - 1 is all in)

                          River: ($294.40) T (2 players - 1 is all in)

                          Final Pot: $294.40
                          BB shows A J
                          Hero shows K K
                          BB wins $293.40
                          (Rake: $-5.35)


                          tegelt ka, lutsi seent.
                          vastane on bodogi nl100 üks suurimaid võitvaid rexe. Mängin sp, et ta HUs on kaotav ja maximaalselt sitt. Ehe näide sellest kutist, gg :)

                          edit: ebareaalne, mis life hiiter kutil on. Samas võiks taga terve öö mängida. Uskumatu tegelane :D
                          Last edited by hotcocacola; 16.06.11, 01:23.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #4768
                            Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                            ja tõmbasin kuti ilusti ribadeks, +2,5bi

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #4769
                              Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                              No offece, aga pmst alati kui ma foorumis käin, oled Sa online. :D
                              kell 5:22, kell 9:14, kell 11:00, kell 22:44

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #4770
                                Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                                ma olen tõsine regular lol

                                Comment

                                Working...