Re: [NL100 6max] hotcocacola........................
Osavad mängijad räägivad, et see vahe ei ole oluline ja see oleneb postflop oskustest.
Mina arvan, et positsiooni ilusti mängides tuleb see kasulikuks kui hoiad oma VPIP ja PFR lähestiku ja mängid oma käed agressiivselt. See tähendab tõstame oma paremad käed ja foldime halvemad. Tõstes haarame initsiatiivi ja meil on kergem vastase vastu mängida postflop, kuna me saame esindada käsi, mida meil ei pruugi olla. Ja me võime võtta poti koheselt maha ilma, et vastased meile vastupanu osutaksid. Limpides/vastase panust callides on meil raskem mängida oma kätt positsiooniväliselt. Me ei oma initsiatiivi ja meil on raske kasumit näidata. Mängime weak tight mängu.
Ma pole küll katsunud nii kõrgeid limiite, aga ei usu, et nii väga erinev on see mäng 25NL mängust... samas kes teab.
Oh minu eneseväljendus oskust
Üritasin ennast väljendad nii hästi kui oskasin. Ma ei tea kas teistele makeb see any sense. Kui saan ise asjast täielikult valesti aru, siis palun karjuge mu pihta.
Algselt postitas camu
Vaata postitust
Mina arvan, et positsiooni ilusti mängides tuleb see kasulikuks kui hoiad oma VPIP ja PFR lähestiku ja mängid oma käed agressiivselt. See tähendab tõstame oma paremad käed ja foldime halvemad. Tõstes haarame initsiatiivi ja meil on kergem vastase vastu mängida postflop, kuna me saame esindada käsi, mida meil ei pruugi olla. Ja me võime võtta poti koheselt maha ilma, et vastased meile vastupanu osutaksid. Limpides/vastase panust callides on meil raskem mängida oma kätt positsiooniväliselt. Me ei oma initsiatiivi ja meil on raske kasumit näidata. Mängime weak tight mängu.
Ma pole küll katsunud nii kõrgeid limiite, aga ei usu, et nii väga erinev on see mäng 25NL mängust... samas kes teab.
Oh minu eneseväljendus oskust
Üritasin ennast väljendad nii hästi kui oskasin. Ma ei tea kas teistele makeb see any sense. Kui saan ise asjast täielikult valesti aru, siis palun karjuge mu pihta.
TC
Q 
4

Comment