Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja
TA'l oli hea system kui Taisse lendasime. Netist saab endale söögi tellida, ilmselt teistel lennukompaniidel ka, aga ise polnud kuulnudki sellest kunagi ... Ala migni pasta oli ~10$ ... Siuke system võiks ala kõikdel firmadel olla, ka neil lühematel ..
A'la võtaks mingi kilo 8-jalga :D
TA'l oli hea system kui Taisse lendasime. Netist saab endale söögi tellida, ilmselt teistel lennukompaniidel ka, aga ise polnud kuulnudki sellest kunagi ... Ala migni pasta oli ~10$ ... Siuke system võiks ala kõikdel firmadel olla, ka neil lühematel ..
A'la võtaks mingi kilo 8-jalga :D
TC
A 
5
Comment