[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #4681
    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

    TA'l oli hea system kui Taisse lendasime. Netist saab endale söögi tellida, ilmselt teistel lennukompaniidel ka, aga ise polnud kuulnudki sellest kunagi ... Ala migni pasta oli ~10$ ... Siuke system võiks ala kõikdel firmadel olla, ka neil lühematel ..

    A'la võtaks mingi kilo 8-jalga :D

    Comment

    • Sebastian_du
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 232

      #4682
      Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
      Üks erudeeritud gurmaan lausus kord lennukis järgmist: "It's not even food, as I understand the definition. Which is why I always travel with my own."
      No see on ka vist ainuke mees kelle menüüle lennukite toitu eelistaksin

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #4683
        Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

        Kas sulle siis pole ema õpetanud, et on tähtis proovida uusi asju?

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #4684
          Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

          kilo kaheksajaga, lmao.

          Eile toimus Tallinna Park kasiinos All-linna Invitational deepstack turbo turniir. Kohale kutsuti nimekad Eesti LIVE mängijad + All-linna klubiliikmed . Muhe turniir, 30k algstack, 15min levelid. Kahjuks tegin ühe vea, kaotades ca 40% stackist, peale mida ei suutnud duublit saada.
          Enda eest panin välja XXXXL suuruse Chuppa Chupsi, mille tellisin Soomest. Selle sai endale Imre. Loodetavasti ta lastel on hea meel :P.

          Mõnus seltskond ja väike rumm- super. Kui viitsin, siis kirjutan sellest turniirist natuke pikemalt enda blogis

          Tulemused: http://www.olympic-casino.com/poker/...569&t_id=18342
          Last edited by hotcocacola; 02.06.11, 05:33.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #4685
            Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

            vana hea flopist 3,3%
            seda ei näe igapäev


            $200.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1331019
            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

            ghrash (BTN/SB): $46.00
            Hero (BB): $108.40

            Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with A A
            ghrash raises to $6, Hero raises to $14, ghrash calls $8

            Flop: ($28.00) 6 A 5 (2 players)
            Hero checks, ghrash bets $28.00, Hero raises to $56, ghrash calls $4 all in

            Turn: ($92.00) 4 (2 players - 1 is all in)

            River: ($92.00) 7 (2 players - 1 is all in)

            Final Pot: $92.00
            ghrash shows 8 8
            ghrash wins $91.00
            (Rake: $1.00)

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #4686
              Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

              Btw, äkki kellelgi on infot Pärnu korterite kohta. Sooviks üürida korterit kesklinnas/ranna läheduses juuni lõpp kuni juuli algus. Korter võiks olla kõva euroremondiga ning seal peaks olema diivan, suur voodi, telekas, köök, dušš/mullivann, külmkapp, INTERNET jne! Üüriks sellise püssi ca 6-10ks päevaks.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #4687
                Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                Btw, äkki kellelgi on infot Pärnu korterite kohta. Sooviks üürida korterit kesklinnas/ranna läheduses juuni lõpp kuni juuli algus. Korter võiks olla kõva euroremondiga ning seal peaks olema diivan, suur voodi, telekas, köök, dušš/mullivann, külmkapp, INTERNET jne! Üüriks sellise püssi ca 6-10ks päevaks.
                Cmon. võta kv.ee või city2.ee lahti.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #4688
                  Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                  city24 on läbikammitud ja mõned märkisin paberile.
                  kohe hakkan kvd lappama

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #4689
                    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                    Tänane öine sess algas just kui paljulubavalt. Esimese käega set ja korjasin pisikese klotsi. Poleks eales arvanud, et mängin ühe haigema se...

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #4690
                      Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                      Viimased 2 sessi on olnud äärmiselt spewysed. Öäk. Ise ka ei saa aru mille jaoks on vaja fancytseda.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #4691
                        Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                        cuttisin just ühe soliidse 10mindase lõigu ühest setist

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        ja kui kedagi huvitab, siis üks teine lindistus (30minta, btw alates 6ndast minutist läheb eriliseks wiiliks ära)

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #4692
                          Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          Viimased 2 sessi on olnud äärmiselt spewysed. Öäk. Ise ka ei saa aru mille jaoks on vaja fancytseda.
                          tegi kogu selle sessi miinuse praegu tasa.
                          väike puhkus ja ehk mingi 7 ajal teen pisikese sessi veel

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #4693
                            Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                            [YOUTUBE]hzqLf5-R4eQ[/YOUTUBE]

                            türi kui kass, leidsin ühe hea korteri ja eelmisel ööl kirjutasin maaklerile, et kas on vaba jne.
                            Täna kell 16 ärgates lugesin kirja, et kõik vaba ja OK.
                            Õhtul 20 ajal konsulteerisin oma naisega, et näädsa nädal Pärnus, elu nagu lill jne. Saatsin kirja, et võtaks ära. Ca 20mindaga saadeti kiri vastu, et:"Tänase õhtu jooksul broneeriti see sama korter ära..." :D ffs

                            Cty ja KV.ee valikud on suht kesised. Head materjali on vähe :(

                            http://www.kv.ee/suvekuudel-uurile-a...591fea3e459a92

                            krdi kahju
                            Last edited by hotcocacola; 07.06.11, 23:39.

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #4694
                              Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                              http://www.kv.ee/?act=object.show&object_id=1702401

                              Kauple

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #4695
                                Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                                vaadatud, aga bronnitud :(

                                Comment

                                Working...