[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #4216
    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    1-2bb/100 winratega väga ei pressi ilmselt.

    Comment

    • raunsz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1492

      #4217
      Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

      Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
      Aus küsimus..kas sa kavatsed hakata nl200 poole ka liikuma uuesti (meenub miskit, et sa oled ikka seal ka mänginud 6max aegadel)? Ma ei tea, mis ajast sa ikka nl50/100 piirimail, samas oled võitev mängija ja roll nagu peaks kasvama. Milles asi, et pole jõulist läbimurret tegema hakanud ?
      Hotcoca räige BR nit ju.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #4218
        Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

        Hea variatsiooni vaba mängida kui biidid normaalselt limiiti koguaeg ja oled selle rahaga ka rahul ma usun.
        NL100-s FTP-s on vend kes teeb igakuu mingi 10k$ miinumum ja tõenäoliselt ei liigugi kõrgemale,mees on lihtsalt rahul sellega mis teenib ja kõik.
        Ei paku,et cocal siuke teema,aga see üks näide miks üles ei liiguta.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #4219
          Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Hea variatsiooni vaba mängida kui biidid normaalselt limiiti koguaeg ja oled selle rahaga ka rahul ma usun.
          NL100-s FTP-s on vend kes teeb igakuu mingi 10k$ miinumum ja tõenäoliselt ei liigugi kõrgemale,mees on lihtsalt rahul sellega mis teenib ja kõik.
          Ei paku,et cocal siuke teema,aga see üks näide miks üles ei liiguta.

          Aga ega ei peagi ju üles liikuma kui oled rahul oma kuu teenistusega ja tunned ennast selles limiidis kindlalt, siis ei näe ju põhjust üles liikumiseks. :P

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #4220
            Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

            Yeah,seda ma mõtlesingi :)

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #4221
              Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
              Aga ega ei peagi ju üles liikuma kui oled rahul oma kuu teenistusega ja tunned ennast selles limiidis kindlalt, siis ei näe ju põhjust üles liikumiseks. :P
              THIS.
              mul natuke teised plaanid, kui tavalisel mängijal. Plaanid on seotud LIVE deepstack turniiridega.
              Samal ajal toimub enda elu/tuleviku kindlustamine.

              holdemit ma pole mänginud alates septembrist (vahepeal nibin-nabin shallowit)

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #4222
                Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                üleskutse!

                hetkel haigelt kopp ees omahast ja ka holdemist (cashgamest). Andke vihjeid, mida mängida, mis ei kestaks kaua, kuid mis oleks põnev ja huvitav :D ffs

                badugi...

                Comment

                • Madis_89
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 841

                  #4223
                  Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                  Carnage sng'd primas :D

                  Comment

                  • qjet
                    Grinder
                    • Apr 2009
                    • 806

                    #4224
                    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                    kasiinomängud

                    Comment

                    • low-flow
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1208

                      #4225
                      Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                      Võime natsipokkerit teha, 10 EURi punkt, Sovet peaks kindlasti käpp olema. :P

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #4226
                        Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                        lol,
                        hakkasin family guyd vaatama

                        varsti vaatan carnage sngd ja paci 5bb cashilauad üle, lmao


                        * pole kasiinomängude fänn kunagi olnud :D

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #4227
                          Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          üleskutse!

                          hetkel haigelt kopp ees omahast ja ka holdemist (cashgamest). Andke vihjeid, mida mängida, mis ei kestaks kaua, kuid mis oleks põnev ja huvitav :D ffs

                          badugi...
                          Pane linnukesi vahelduseks http://www.hot.ee/loomaweb/fun/linnukeste_panek.html

                          Comment

                          • Matrix7
                            Räme Fish
                            • Dec 2010
                            • 11

                            #4228
                            Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                            ..tead,cocs,mis mulle silma jäi:Sa reloudid liiga lahedalt vastast.Parem lõpeta temaga varem kui hiljem.Selle 50+50+50 jne. osta parem sõpradelt steiki või aktsiaid.Tulevikuks või nii.investori süda tilgub verd kui kahjum jookseb,lase ikka kasumil joosta.Mõni säinas oskab ikkagi Sul ``pepsiini keema ajada``-sulge varem,mitte hiljem.Pealegi ei pea Sa kogu kaardigeneraatori variatsiooni kaasa jooksma??
                            Last edited by Matrix7; 09.04.11, 11:41.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #4229
                              Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                              Algselt postitas Matrix7 Vaata postitust
                              ..tead,cocs,mis mulle silma jäi:Sa reloudid liiga lahedalt vastast.Parem lõpeta temaga varem kui hiljem.Selle 50+50+50 jne. osta parem sõpradelt steiki või aktsiaid.Tulevikuks või nii.investori süda tilgub verd kui kahjum jookseb,lase ikka kasumil joosta.Mõni säinas oskab ikkagi Sul ``pepsiini keema ajada``-sulge varem,mitte hiljem.

                              ???

                              !!!!

                              Selge laupäev! arusaadav.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #4230
                                Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

                                Algselt postitas Matrix7 Vaata postitust
                                ..tead,cocs,mis mulle silma jäi:Sa reloudid liiga lahedalt vastast.Parem lõpeta temaga varem kui hiljem.Selle 50+50+50 jne. osta parem sõpradelt steiki või aktsiaid.Tulevikuks või nii.investori süda tilgub verd kui kahjum jookseb,lase ikka kasumil joosta.Mõni säinas oskab ikkagi Sul ``pepsiini keema ajada``-sulge varem,mitte hiljem.Pealegi ei pea Sa kogu kaardigeneraatori variatsiooni kaasa jooksma??

                                WAS?

                                Comment

                                Working...