Re: [PLO100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik
Sul on veel õppida. Ma mängisin eile HU tüübiga, kelle winrate oli -80BB/100 ca. 50k käe peale. Tal oli täiesti ükskõik, mis käega end ära stackida enne riverit. Ma kaotasin talle 7 BI, peale mida ta ei pidanud mind enam vääriliseks vastaseks ja lahkus lauast. Beat that.
Sul on veel õppida. Ma mängisin eile HU tüübiga, kelle winrate oli -80BB/100 ca. 50k käe peale. Tal oli täiesti ükskõik, mis käega end ära stackida enne riverit. Ma kaotasin talle 7 BI, peale mida ta ei pidanud mind enam vääriliseks vastaseks ja lahkus lauast. Beat that.
TC

Comment