Re: [NL100 6max] hotcocacola........................
seni kuni PKR-l puudub litsent on iga graafiku postitamine enese hävitamine. Lisaks ei impordi HEM korralikult käsi ka, vead on tugevalt sees. Aga mis seal ikka öelda, ära elaksin ka vana rasva pealt + nüüd saan ju rakebacki ka.
2bb on seni enamuse segadusse ajanud, overadjustitakse või mitte üldse ei adjustita. kõige suurem kasutegur on, et pannakse vale suurusega 3bette mu vastu ja ma callin neid suure innuga või pannakse liiga tihti ja nüüd saan ma 4bette sitaks odavalt laksida. Kõige parem on siiski see, et slowplay minu vastu PF on sisuliselt 0, st mitte keegi ei calli enam suure pocketiga järgi ja nüüd on sitaks lihtsam postflop mängida. Väikestes pottides antakse sitaks kergesti alla ka, eks aegajalt kaotan ka valuet kuid pikas perioodis ma arvan et on see kasumlik.
Avan 2bb sellepärast et katsetada uusi asju ja regulare segadusse aegajalt ajada, see eitähenda, et see miski jääv oleks. lihtsalt vaheldust vähe
Algselt postitas EestiMats
Vaata postitust
2bb on seni enamuse segadusse ajanud, overadjustitakse või mitte üldse ei adjustita. kõige suurem kasutegur on, et pannakse vale suurusega 3bette mu vastu ja ma callin neid suure innuga või pannakse liiga tihti ja nüüd saan ma 4bette sitaks odavalt laksida. Kõige parem on siiski see, et slowplay minu vastu PF on sisuliselt 0, st mitte keegi ei calli enam suure pocketiga järgi ja nüüd on sitaks lihtsam postflop mängida. Väikestes pottides antakse sitaks kergesti alla ka, eks aegajalt kaotan ka valuet kuid pikas perioodis ma arvan et on see kasumlik.
Avan 2bb sellepärast et katsetada uusi asju ja regulare segadusse aegajalt ajada, see eitähenda, et see miski jääv oleks. lihtsalt vaheldust vähe


TC


Comment