Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s
Terve video on üks suur LAGG.
Kehv...(Aga heli oli küll korras...vähemalt uute kõrvaklappidega
)
Terve video on üks suur LAGG.
Kehv...(Aga heli oli küll korras...vähemalt uute kõrvaklappidega
)
TC
Comment