[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #2926
    Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

    Terve video on üks suur LAGG.
    Kehv...(Aga heli oli küll korras...vähemalt uute kõrvaklappidega)

    Comment

    • SALSABOY
      FPP Pro
      • Jun 2010
      • 287

      #2927
      Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

      Algselt postitas noname Vaata postitust
      Terve video on üks suur LAGG.
      Kehv...(Aga heli oli küll korras...vähemalt uute kõrvaklappidega)
      Kõrvaklapid on tõesti hea heliga :) Sai ka ilusti video vaadatud PLO mängu kõrval. Tra ma ikka sakin selles mängus, aga no eks ma punnitan, ehk saab asja kah

      Comment

      • isenseven
        Grinder
        • Sep 2009
        • 598

        #2928
        Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

        Coca sa ei pidanud ju suvel snussi lükkama :( i'm dissapointttt

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #2929
          Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

          Nii kalad:

          1.) Nagu ma ytlesin, siis leppisime Pafkaga kokku et lähme looseks, tambime buyine kergelt sisse jne, seda on hea teha plo2s.
          2.) Ma ei taha Paavoga kuskil PLO50s mängida, nittida koos temaga. (Seda poleks juhtunud ka, sest mõlemad oleme olnud suures swongis)
          3.) Paavo pole busto! WTF R U TALKING ABOUT, LOL? Video järgsel päeval ta mainis, et grindis videoga vist sita jooksu välja, tõmbas +5bi (leveldajatele: mitte plo2s!)
          4.) Heli on hea. Ja kui te ei jõua heli isegi valjemaks keerata, siis GTFO.
          5.) Keegi ei käse videot tõmmata, vaadata, kommenteerida
          6.) Haters gonna hate, lol, GTFO
          7.) To isenseven: mmm...ma ei ole öelnud, et ma ei tee suvel snussi. Ytlesin, et suvel pole isu teha. Ma ei mäletagi, kuna ma viimati pokkeri ajal snussitasin..lol, 1,5-2kuud tagasi probably

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #2930
            Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

            ja nagu me ütlesime, tee video NL200 50bb mängides.
            heli oli täielik pask
            ma pole hater :d

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #2931
              Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              Nii kalad:

              4.) Heli on hea. Ja kui te ei jõua heli isegi valjemaks keerata, siis GTFO.
              Fu
              Õpi heli video sisse muxima teinekord. Faking kõlar põhjas pidi kuulama.

              Comment

              • g00000se
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1047

                #2932
                Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                Polnud helil häda midagi. Ofc see polnud vb tipptasemel, aga nii hull ka polnud, et whinema peaks :P

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #2933
                  Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                  oll, gtfo, sa oled ainuke, kes kägiseb heli pärast

                  edit: Faking kõlar põhjas pidi kuulama. - seljuhul väga sitad kõlarid sul, kui sa pead kõlarid põhja keerama :D :D :D :D :D

                  Comment

                  • LuuK
                    Vana Tegija
                    • Dec 2008
                    • 1138

                    #2934
                    Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                    vlc-s volume 400% peale ja käis väga hästi. kiirus ka 2.00 peale ja saame täitsa vaadatava video :)

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #2935
                      Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                      polegi vlcga vaadanud ega neid lisavidinaid seal proovinud
                      hiljem proovin järgi, tõenäoliselt peaks tulemus väga hea olema

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #2936
                        Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                        Mul küll polnud midagi viga helil ega pildil. :)

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #2937
                          Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                          kuni pühapäevani olen eemal @ www.airportjam.ee

                          c ya

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #2938
                            Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                            glhf

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #2939
                              Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                              Airpordilt tagasi...väiksed värinad ilmnevad, lol

                              Tegin paar videot, foorumlase (Skyline) ja väga hea sõbra autos olles, teise päeva õhtul, mil viin maitses väga hää lol. Viimased rajud minutid enne Main Arenale ja DPSi arenale minekut.

                              NB! Kui sulle ei meeldi hardstyle, siis palun ära kuula neid :)


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              ning pühapäev, mõned tunnid enne peolt lahkumist:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #2940
                                Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                                Wow, hullult rahvast ikka

                                cool

                                Comment

                                Working...