[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • steven9405
    Julm Donk
    • Feb 2011
    • 26

    #4426
    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

    oi pla, kena

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #4427
      Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

      this is nice indeed!

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4428
        Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

        100% fake. Pane bankrollist screenshot, siis usume.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #4429
          Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

          lmao, bankrollidest pigem

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #4430
            Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ilmselgelt kõige loetavam päevik

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            lmao, bankrollidest pigem
            Jajah. Ja ootame juba ju. Kui ei tule neid shotte siis ma ei tea.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #4431
              Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

              ei tule, olen scared

              edit: täna õhtul jupsib elion samamoodi nagu eile. Öeldi, et 10min on ootejärjekord....eks ma siis ootan ja üritan asju selgitada, fking *****nahad

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #4432
                Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                ei tule, olen scared

                edit: täna õhtul jupsib elion samamoodi nagu eile. Öeldi, et 10min on ootejärjekord....eks ma siis ootan ja üritan asju selgitada, fking *****nahad
                Mis mõttes jupsib? Mul endal jupsis algul nii, et lendas veeb maha, muu jäi samaks aga siis miski aeg tuli iga tunni tagant 2-3 disconnect ning nii hakkas peale. Lõpus kadus täielikult ära. Elion sõimas mind, et viirused jne. Lükkasin kõik arvutid välja ja tolle optilise kaabli ruuteri sissetuleva võrgu tuli kustus ära. Tehnik käis, mitu päeva, korda ei saanudki. lol.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #4433
                  Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                  rofl, no mul väga väga harva mingi mindfuck ja tavaliselt see on mingi hetkeline teema, kuid eile oli disconn mingi iga 10min tagant, ehk mängimine on võimatu. Eilne jama kestis ca 4-6h, peale seda loobusin ja olin läbi telefoni netis.
                  Täna õhtul sma jama

                  Comment

                  • low-flow
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1208

                    #4434
                    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                    Peab vist PLO õppima hakkama...

                    Palju sul coaching tund on?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #4435
                      Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                      Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                      Peab vist PLO õppima hakkama...

                      Palju sul coaching tund on?
                      Ta coachis mind ka. Ütles kuldse lause, et IP on loose ja OOP tight. Nägin ta statte siis. IP mängis 80% (loose) käsi, OOP 70% (tight) ...

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #4436
                        Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                        lol

                        türr elion rsk, leveldas mind ära, mainiti, et prooviksin otse kaabliga.....no proovime


                        ei coachi, ei oska coachida
                        a 1000$ per tund, siis vb isegi oskaks...lol

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #4437
                          Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                          3min jooksul kaotasin ühele vennale 3bi. Esimesed 2x olin enne AI minekut ilusti ees ning viimane käsi (peale mida kutt hit and runnis:)

                          Poker Stars $50.00 Pot Limit Omaha Hi - 2 players - View hand 1291450
                          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                          BB: $148.50
                          Hero (BTN/SB): $50.00

                          Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with 9 Q K Q
                          Hero raises to $1.50, BB calls $1

                          Flop: ($3.00) T 5 T (2 players)
                          BB checks, Hero bets $2.50, BB calls $2.50

                          Turn: ($8.00) 7 (2 players)
                          BB checks, Hero bets $5.00, BB calls $5

                          River: ($18.00) Q (2 players)
                          BB checks, Hero bets $11.50, BB raises to $52, Hero calls $29.50 all in

                          Final Pot: $100.00
                          BB shows 6 8 T T
                          Hero shows 9 Q K Q
                          BB wins $99.50
                          (Rake: $0.50)

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #4438
                            Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                            rofl kägar, alguses juba vaatasingi, et mingi pokerstars pro istus lauda :D
                            reaalsuses on ta starsis -6bb/100 rex

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • oohoh
                              Grinder
                              • Oct 2009
                              • 547

                              #4439
                              Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                              Plo100hu graafikut ka näha saab?

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #4440
                                Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                3min jooksul kaotasin ühele vennale 3bi. Esimesed 2x olin enne AI minekut ilusti ees ning viimane käsi (peale mida kutt hit and runnis:)

                                Poker Stars $50.00 Pot Limit Omaha Hi - 2 players - View hand 1291450
                                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                                BB: $148.50
                                Hero (BTN/SB): $50.00

                                Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with 9 Q K Q
                                Hero raises to $1.50, BB calls $1

                                Flop: ($3.00) T 5 T (2 players)
                                BB checks, Hero bets $2.50, BB calls $2.50

                                Turn: ($8.00) 7 (2 players)
                                BB checks, Hero bets $5.00, BB calls $5

                                River: ($18.00) Q (2 players)
                                BB checks, Hero bets $11.50, BB raises to $52, Hero calls $29.50 all in

                                Final Pot: $100.00
                                BB shows 6 8 T T
                                Hero shows 9 Q K Q
                                BB wins $99.50
                                (Rake: $0.50)
                                Miks sa cbetid muidu seda floppi?

                                Comment

                                Working...