[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2821
    Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

    TÜRI, mis tilt :D
    OOs olen teinud RIO Jackpot sngsid 20+3,50$ buyin, 6max formaat. Esimesed kolm saavad raha (60; 34; 24$)
    Peab võitma 6 tki järjest, et skoorida atleast 25 000$ jackpot.
    Lohutusauhind: Järjest top2 ning saad 300$ !!!

    Uurisin sharkscopest, kuda mul seis on...nii olin top2s 3-el korral järjest. Nüüd skoorisin jutti veel 3, ehk 6 kokku:




    Aga ei ole ega näe mingit boonust. Vaatan My Accoundi alt, seal näitab hoopis teistsugust järjekorda, ehk mul 5 jutti võidetud, siis enne seda üks kolmas koht ja siis üks 1. koht. TRA :D, MIS TILT :D

    Vaatame, mida Support räägib.
    Ah nagunii tuleb üks sng veel mängida, närvid pingul :D, FFS

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #2822
      Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

      Jap...My Accoundi all üks kolmas koht, too turniir algas nats varem. Chatist öeldi kah, et mul 5 in a row hetkel, seega üks top2 veel ja 300$...davai...rsk, taipohh kui ma näen suckoute

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #2823
        Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

        muauhahahhahaaaa 2. koha sain :D
        suht sick :D, kui kolm venda alles, hävisin 70% stacki ära, sain rea vs fh.
        A õnneks esimesed 2 olid täis tehh fishi, kes lammutasid omavahel allinne...õnneks üks langes...lol

        aa ja mängu keskpaigas...99 vs QQ....sain flushi, lol
        preflop allinn


        LIVE CHAT:

        hotpepsicola: aga mis nüüd saab?
        hotpepsicola: arvasin et automaatselt lisatakse boonus
        Tanel: ei, nüüd peab kontrollima iPoker, kas kõik on võidetud ausal teel ning saatma meile vastuse
        Tanel: peale seda kui oleme vastuse neilt kätte saanud kanname raha arvele



        yeah yeah, 300$ ez money

        Last edited by hotcocacola; 08.07.10, 07:52.

        Comment

        • macroTilt
          seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
          • May 2010
          • 629

          #2824
          Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

          haha, solid hiiter sul
          wpwp

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #2825
            Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

            SNGd on väga hea formaadiga. Tohmaneid täis...a noo obv et kõik need viimased 6-7 sngd on lõppenud nii, et olen top3 jõudnud kergelt. Badbeate pole saanud, vb ainult HUs. huuh:D

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #2826
              Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

              coca kas sina panid hispaania peale ja kõik teised muude peale pappi? nüüdseks said kõik suhkamisse?

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #2827
                Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                2 betti kaotasin, 1 jäin viiki, seega -100$ obv
                mina panin argentiina peale.

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #2828
                  Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                  aa ok ma ei mäletanud mõtlesin et kas oli hispaania, samas argentiina hispaania ühed kräsupead kõik. Holland paneb nüüd vast asja kinni

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #2829
                    Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                    loodetavasti :), siis saaks Triobetilt 250 EEK, väikse õlleraha...(A)

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #2830
                      Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                      Solid heater. 6 hulgast 2 hulka on vist vähe lihtsam tulla kui 12st esimeseks?
                      Nice jackpot sir :D
                      Mõtle kui sul 5 võitu all ja siis pead kuuendat hakkama rebestama,mmmmmmm :)

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #2831
                        Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                        Mul oli juba viimase sngga meeletu pinge et top2 saada.
                        Ma ei kujuta ette, kui sul on 5 võitu jutti....omfg...juba suurest pingest hakkad vist vigu tegema :), ala mõtled üle, kas teha mingis kohas suur call/allinn vms.

                        6 hulgast 2 sekka kindlasti kergem saada kui 12st esimeseks.
                        Ning kolmas koht saab paar senti plussi, ehk suht huvitavad turniirid...aga obv...rake on tappev :D


                        samas...50%rb diiliga on see suht mõeldav :D:D
                        tõenäoliselt õhtust on mul juba epic swong ning saadan sngd pikalt

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #2832
                          Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                          Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                          Mõtle kui sul 5 võitu all ja siis pead kuuendat hakkama rebestama,mmmmmmm :)
                          telliks rahvusmeeskoori oute välja karjuma

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #2833
                            Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                            Nii nv möödus pärnus...omg, ma teh-crab :D :D
                            Koju jõudes vaatasin postkasti, seal oli üks pakk.

                            21. juuni tellisin ebayst Nokia N96 datakaabli, mis plekkis 1.89$ + 0$ shipping.
                            Nüüd jõudis kohale :D...töötab väga ilusti, gg...
                            Varsti peaks saabuma hands-free, too plekkis vist 2,5$ lol

                            Elionis: https://pood.elion.ee/productInfo/84...kaabel/02700Z1
                            Hind: 290.-

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #2834
                              Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                              Gigapohmell raudselt :D

                              Kuidas möödus ? Warmduscherile ei sattunud :D

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #2835
                                Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s

                                ei ole gigapohmelli, jõin pm vaid enne warmikat end vilesse.
                                warmikas & the prohpet oli excellent, superbbbb

                                Comment

                                Working...