Re: Hotcocacola @ grinding
kle ma olen tna päev otsa mõelnud sellele, lol.
saad aru, ma läheks kohe, aga ma ei viitsi tln-trt teed sõita...see 2,5h on lihtsalt APPI KUI IGAV
aga nii et kell 19.00 algab....seega tuleks tartust ära tulla mingi 14-15 vahel
kle ma olen tna päev otsa mõelnud sellele, lol.
saad aru, ma läheks kohe, aga ma ei viitsi tln-trt teed sõita...see 2,5h on lihtsalt APPI KUI IGAV
aga nii et kell 19.00 algab....seega tuleks tartust ära tulla mingi 14-15 vahel
TC
Comment