sest ma ei oska sellest midagi rääkida.
ma usun, kui leits kunagi mingisuguse intervjuu annab, siis ta kindlasti mainib kuda ta ennast igal õhtul õlisse määrib...
**** fish 2ra aja paska, kogu foorum seletab sulle, et sinu mikker on perses, sa hakkad
midagi k6laritest r22kima. 2ra soki peale. kuulasin algusest seda kr6binat, siis sa ytlesid,et
ei viitsi eriti r22kida, kuulasin 10 sekundit siis kr6binat ilma su jututa ja panin asja kinni
nagu ma enamus sinu tehtud videodega teen.
300 eeku ja saad supermikri omale.
mina sain omale lubada s22rast, saad sina ka.
Comment