[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1846
    Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker




    tra ma ei saa aru, need esimesed vennad rake hands leaderboardis...
    pm ma tegin kiired arvutused, ehk mul on 19000 rh kätt ning mingi 55 000 kätt kuu jooksul, siis pm tal on 8 kordne vahe minuga, ehk 8*55000= 440 000 kätt kuujooksul.
    No ilmselgelt olen teda näinud mängimas pm ööd ja päevad NL10-100 , maybe ka kõrgemal :S

    3-4s koht saavad 5K paketi, ehk 85 000-116 000 punkti, st seda et minust mängitakse mingi 5x rohkem käsi, ehk 250 000 kätt kuus...OMG sick fuck.
    Tuletan meelde, et pacificus on võimalik mängida kuni 12 lauda korraga!

    Comment

    • mkva
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1972

      #1847
      Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

      Äkki muidu vennad on rahulikud ja tänu selle wsop paketi nimel hoiavad nüüd mingi aeg übernuts volüümi, et see kätte saada.. ?

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #1848
        Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

        ma ise patseerin seal 40nda koha peal aga see donk kes 4janda koha peal on,pertinax mängib nl6,nl10 oma arust on mingi biiter kuigi lihtne ja läbinähtav,ning abusitav donk,kes päevad ja ööd ainult grindib!

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #1849
          Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

          vaevalt :D, 12 lauda ja 250k+ kätt...1 kuu jooksul...see on unreal :D.
          no tõenäoliselt on tegemist raudselt mingite ühika tegelastega vms, kes ühe sama ip ja kasutaja alt grindivad. SEe vist keelatud, aga no kuidas seda kontrollida, obv et ei saa

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #1850
            Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

            maailmas on väga palju igasuguste erinevate arengu peetustega "inimesi",reaalselt laseb 1k tunni jooksul ehk siison vaja lasta kuskil 8-10h päevas,väga unreal polegi ju!

            Comment

            • mkva
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1972

              #1851
              Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

              Miks tal arengupeetus on, kui ta tahab wsopile pääseda?

              Comment

              • mkva
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1972

                #1852
                Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                Ja cola teooria peale mõeldes siis äkki tõiesti mingi ühikas kus ühest toas neli venda kes kõik mängivad, üks neist äkki parim Laivi mängija ja sisi seal ühe äkkiga ära jaotatud ja päevad ööd lükkavad grindi ja siis parim läheb wsopile ja rahad siis neljaks? :D:D

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #1853
                  Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                  jap, täpselt nii.
                  No ma tean et maailmas on palju erinevaid inimesi, aga 250k kätt kuus on suht raske...eriti 12nel laual...... :)

                  Comment

                  • K2snakas
                    Pokkerihai
                    • Feb 2009
                    • 2388

                    #1854
                    Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                    Algselt postitas mkva Vaata postitust
                    Ja cola teooria peale mõeldes siis äkki tõiesti mingi ühikas kus ühest toas neli venda kes kõik mängivad, üks neist äkki parim Laivi mängija ja sisi seal ühe äkkiga ära jaotatud ja päevad ööd lükkavad grindi ja siis parim läheb wsopile ja rahad siis neljaks? :D:D
                    mis mõttes parim läheb???
                    konto omanik saab ainult minna juu....

                    Comment

                    • mihkel7
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 259

                      #1855
                      Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                      Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                      mis mõttes parim läheb???
                      konto omanik saab ainult minna juu....
                      Konto omanikuks ongi see hea live mängija.
                      Aga imo nii suht pointless teha...

                      Comment

                      • mkva
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1972

                        #1856
                        Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                        Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                        mis mõttes parim läheb???
                        konto omanik saab ainult minna juu....
                        Nendest parim Live mängija läheb. Ehk siis ka konto on selle nimel kes ongi mineja kui võidetakse see pilet.

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #1857
                          Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                          väljendasin end suts valesti,ei tahtnud downiks pidada aga lihtsalt see on reaalselt tehtav ja ilmselt kui endal tööd ega midagi poleks ja real elu siis ilmselt istuks ise seal top 5essest wsopile saada on ju igati +EV üritus ja kui veel hittida seal,ei taha mõeldagi mis summad seal tiirlevad!

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #1858
                            Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                            vaatame reaalsusesse owner :D...vaatame reaalsusesse :D

                            Comment

                            • mkva
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1972

                              #1859
                              Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                              Aga anyway.. Ilmselgelt sa sinna tabeli tippu ei jõua, aga kas niisama otse sisse osta on sinujaoks kauge tuleviks?

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #1860
                                Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                                obv et kauge :D
                                sinna minek, elamine ja olemine plekib juba mingi 25-30k nädal vähemalt.
                                Pane turna bid juurde...unreal

                                Comment

                                Working...