[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1096
    Re: Hotcocacola @ grinding

    -456 ja lauad kinni.
    tra küll noh, selline nuss, et halb hakkab, mis seal ikka, tõenäoliselt tna ma rohkem ei pela

    faken kobinarullid on seal lauas:D

    Comment

    • eddi
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1200

      #1097
      Re: Hotcocacola @ grinding

      Algselt postitas hotcocacola
      -456 ja lauad kinni.
      tra küll noh, selline nuss, et halb hakkab, mis seal ikka, tõenäoliselt tna ma rohkem ei pela

      faken kobinarullid on seal lauas:D
      omg sa mängisid 456$ maha!?? mõtle mida sa selle raha eest osta oleksid saanud :o :o


      :D

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #1098
        Re: Hotcocacola @ grinding

        Eddi, ära levelda siin...

        Comment

        • LuuK
          Vana Tegija
          • Dec 2008
          • 1138

          #1099
          Re: Hotcocacola @ grinding

          Fear.FM quits on January 1, 2010!

          nuuks

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #1100
            Re: Hotcocacola @ grinding

            coca sa oled lihtsalt äge

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #1101
              Re: Hotcocacola @ grinding

              Algselt postitas Lutzky
              coca sa oled lihtsalt äge
              k
              ige ägedam

              Comment

              • olavike
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1269

                #1102
                Re: Hotcocacola @ grinding

                Eilne grind ongi sind 0,6% peale viinud.
                Aga täna pead ka siiski vaeva nägema, et kohta kindlustada.
                Mul aga 0,5% 180 PP kaugusel :D

                PS. Krdi Triobet, ükski cashout enne teisipäeva kinnitatud ei saa (kes neil nii kaua puhata lubab) :D

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #1103
                  Re: Hotcocacola @ grinding

                  Jap, 0,6% ja 49s koht. Nice!
                  Fear FM lükkab kahjuks pillid kotti, jama! Täna on Top100 ...hehehehee :D

                  lutzky ära levelda

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1104
                    Re: Hotcocacola @ grinding

                    Algselt postitas Timpz
                    mida see nett teeb :D
                    viimast päeva tööl - siis enam hobusele ei anta kaeru vaid kuivanud ja hallitanud leiba. raudselt vahetas meelega elioni vana hea sissehlistamise vastu.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #1105
                      Re: Hotcocacola @ grinding

                      irw, ei.
                      tol hetkel olin ma juba kodus...ma ei tea...korraks pani näkku

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #1106
                        Re: Hotcocacola @ grinding

                        Algselt postitas olavike
                        Eilne grind ongi sind 0,6% peale viinud.
                        Aga täna pead ka siiski vaeva nägema, et kohta kindlustada.
                        Mul aga 0,5% 180 PP kaugusel :D

                        PS. Krdi Triobet, ükski cashout enne teisipäeva kinnitatud ei saa (kes neil nii kaua puhata lubab) :D

                        aa täna viimane sumo racei päev, ma mõtlesin et tabel pandi juba kokku :D.
                        fail



                        btw, fear fmi top100 2009 algas just @ www.fear.fm (harder), 6h toorest saagimist

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #1107
                          Re: Hotcocacola @ grinding

                          OMFG....paci plo200
                          6max laud, 3-4 venda on sellised VAALAD...täiesti putsis, üks raudselt sheik...sest kutt kuveidist!
                          tra kui kuld, kui hetkel kätt saaks ning see peaks!
                          praegu +1,5bi ehk 350$.

                          kahjuks üks monsterdraw ei tulnud :(
                          vaadake ta kätt :(


                          Comment

                          • olavike
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1269

                            #1108
                            Re: Hotcocacola @ grinding

                            Jätsid triobeti maha? :P

                            Comment

                            • Madis_89
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 841

                              #1109
                              Re: Hotcocacola @ grinding

                              Turbos on need toredad olukorrad, kus vastane timeoutib käega millega ta sind kindlasti kinni tahab maksta, sest ta ei suuda välja mõelda palju sind üle tõsta irw. Siis chatis karjub ka "omfg" vms. ofk ma ei tea kas nl100 sellist asja juhtub.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #1110
                                Re: Hotcocacola @ grinding

                                ei jätnud, lihtsalt tuli pacificu plo isu :P

                                Comment

                                Working...