Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker
ma üldjuhul keeran muusikal natuke volüümi juurde. kujutan ette, kui palju naabrid mu kisamist on kuulnud. nüüd viimased paar kuud on küll suht rahulikult möödunud ja närvitsemist pole palju olnud enam :d.
ma üldjuhul keeran muusikal natuke volüümi juurde. kujutan ette, kui palju naabrid mu kisamist on kuulnud. nüüd viimased paar kuud on küll suht rahulikult möödunud ja närvitsemist pole palju olnud enam :d.
TC
A 

Comment