[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #1426
    Re: hotcocacola - ma ei kasuta pikkasid nimesid! foorum venib välja ju!

    Algselt postitas nikitheone
    coca bännis end siit ära ja ise postitab pokernewsis.
    Peab bänni pikendama :)

    Comment

    • Keiss
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1592

      #1427
      Re: hotcocacola - ma ei kasuta pikkasid nimesid! foorum venib välja ju!

      Coca on nõme, bööö!!!!!

      edit: ok tubli ka tegelt, et mindseti ravib vaikselt, aga siit banida ja pokernewsis postitada on ikkagi nõme ;D

      Comment

      • Purz
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2008
        • 328

        #1428
        Re: hotcocacola - ma ei kasuta pikkasid nimesid! foorum venib välja ju!

        Põhim pole cocat vajagi, tundub et ta päevik elab oma elu.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #1429
          Re: hotcocacola - ma ei kasuta pikkasid nimesid! foorum venib välja ju!

          im back
          tänud läbu eest
          eks väga harva sai foorumit jälgitud läbi hidemyass.comi (ca paar korda nädalas)

          Comment

          • J0kker
            Grinder
            • Feb 2009
            • 865

            #1430
            Re: hotcocacola - ma ei kasuta pikkasid nimesid! foorum venib välja ju!

            welcome back !

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #1431
              Re: hotcocacola - ma ei kasuta pikkasid nimesid! foorum venib välja ju!

              tšaumisteed

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #1432
                Re: hotcocacola - ma ei kasuta pikkasid nimesid! foorum venib välja ju!

                Jah tere tulemast tagasi. Kuidas siis läinud ka on vahepeal???

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #1433
                  Re: hotcocacola - ma ei kasuta pikkasid nimesid! foorum venib välja ju!

                  Algselt postitas lenC
                  tšaumisteed
                  käisin närviarstil (sõjaväe pärast) kell 09.00, tra....eile svenza juures oli hüdronottimine, no unreal stuff....kell 4.40 koju saada ning 08.15 ärgata- OMG, im so dead hetkel

                  Hetkel on kuu cash+boonused ca -1200$ peal
                  olen teinud elu parimat tableselectionit.
                  olen mõningaid käsi pokerhand.orgi pannud, ROHVEL, varsti saate naerda!

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #1434
                    Re: hotcocacola - ma ei kasuta pikkasid nimesid! foorum venib välja ju!

                    ära ole nüüd selline nõrk memmekas

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #1435
                      Re: hotcocacola - ma ei kasuta pikkasid nimesid! foorum venib välja ju!

                      esimene miinuskuu siis tahab tulla vist :D

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #1436
                        Re: hotcocacola - ma ei kasuta pikkasid nimesid! foorum venib välja ju!

                        Algselt postitas hoss23
                        esimene miinuskuu siis tahab tulla vist :D
                        kuu pole kaugeltki läbi :P

                        Comment

                        • Lutzky
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1829

                          #1437
                          Re: hotcocacola - ma ei kasuta pikkasid nimesid! foorum venib välja ju!

                          murra coca, murra

                          Comment

                          • mkva
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1972

                            #1438
                            Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                            we all miss u!

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #1439
                              Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                              Algselt postitas mkva
                              we all miss u!
                              level

                              Comment

                              • mkva
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1972

                                #1440
                                Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                                Algselt postitas hotcocacola
                                level
                                not.

                                btw, lõpuks satus mitme tuhande laulu pealt winamp shuffle selle laulu peale mis ammu sulle tahtsin anda.. ma ei tea mis selle lulu nimi on tho, sest ta oli 'Track11'
                                aga kuula ise

                                Comment

                                Working...