[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1006
    Re: Hotcocacola @ grinding

    sess läbi, +363€ ning tõmban unne. Tipphetk oli +380, vahel langesin +80 peale :P
    homsel sumo racei uuendusel peaks mul pnne olema 8900-9000.
    Seega eesmärk: mööduda hard grindides Olavikesest kolmapäevasel uuendusel :D

    Comment

    • mkva
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1972

      #1007
      Re: Hotcocacola @ grinding

      Nii coca, mul sulle väike küsimus/ettepanek. Nagu ma tean, lases sa kõvasti PLO-d, jutt siis järgmine..

      Pole rohkem, kui freerollidega PLO-ga kokku puutunud, kuid tahe on seda mängu osata. Seega, mina õpin, õpin, õpin, praktiseerin, õpin.. siis u nt 10. jaanuaril eraldan $50 ainult PLO SNG-de jaoks. Sina õpetad mind, analüüsid nt kord/üpaar nädalas mu käsi, vb teen migi video värki vms ja sa vaatad.. Üldiselt oleksid mu coach. Ja kõik raha mis ma teen PLO SNGsid kuu ajaga (pühendaksin selle kuu ainult PLO-le) mängides jagan sinuga fifti fifti. So what u think ? :D

      Comment

      • eddi
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1200

        #1008
        Re: Hotcocacola @ grinding

        Algselt postitas mkva
        Nii coca, mul sulle väike küsimus/ettepanek. Nagu ma tean, lases sa kõvasti PLO-d, jutt siis järgmine..

        Pole rohkem, kui freerollidega PLO-ga kokku puutunud, kuid tahe on seda mängu osata. Seega, mina õpin, õpin, õpin, praktiseerin, õpin.. siis u nt 10. jaanuaril eraldan $50 ainult PLO SNG-de jaoks. Sina õpetad mind, analüüsid nt kord/üpaar nädalas mu käsi, vb teen migi video värki vms ja sa vaatad.. Üldiselt oleksid mu coach. Ja kõik raha mis ma teen PLO SNGsid kuu ajaga (pühendaksin selle kuu ainult PLO-le) mängides jagan sinuga fifti fifti. So what u think ? :D
        nagu ka staatus - õpihimuline mängur

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #1009
          Re: Hotcocacola @ grinding

          õpihimuline mängur :D.
          hmm, see on selline huvitav ettepanek...ma kaalun seda veitsa. Ma ei saa kohe aksepteerida, kuna PLO sngd on hoopis teine maailm kui PLO cashgame.

          Ja kui aus olla, siis eile magama minnes (kell 04.00), ei tulnud mul und, kuna 20 ajal läxin magama. Siis mõtlesin, et peaks mingisuguse Pokah Loengu vormistama PLOst (nagu Rankal ja Tigranol jne). See on tükk tööd. Eks ma veitsa mõtlen sellele. Sest väga väga väga paljud siinsed foorumlased küsivad mult PLO-nõu, heh

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #1010
            Re: Hotcocacola @ grinding

            Algselt postitas hotcocacola
            õpihimuline mängur :D.
            hmm, see on selline huvitav ettepanek...ma kaalun seda veitsa. Ma ei saa kohe aksepteerida, kuna PLO sngd on hoopis teine maailm kui PLO cashgame.

            Ja kui aus olla, siis eile magama minnes (kell 04.00), ei tulnud mul und, kuna 20 ajal läxin magama. Siis mõtlesin, et peaks mingisuguse Pokah Loengu vormistama PLOst (nagu Rankal ja Tigranol jne). See on tükk tööd. Eks ma veitsa mõtlen sellele. Sest väga väga väga paljud siinsed foorumlased küsivad mult PLO-nõu, heh
            See artikkel oleks küll abiks, sest PLO on päris popp mäng, mida tahaks ka osata. Noh, et kunagi PA-d ja Isilduri lüpsta :D
            Aga siin foorumis ei räägita PLO-st praktiliselt üldse, ainult coca päevikust saab lugeda.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1011
              Re: Hotcocacola @ grinding

              unreal

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #1012
                Re: Hotcocacola @ grinding

                Krt, see oleks meeletult pikk töö, samas suht kõva tulemus võiks sellel olla :P

                Comment

                • Keiss
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1592

                  #1013
                  Re: Hotcocacola @ grinding

                  See arendaks sind ennast ka vast veidi.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #1014
                    Re: Hotcocacola @ grinding

                    seda nüüd küll....a mul oleks vaja rohkelt igasuguseid pilte, HHd jne

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #1015
                      Re: Hotcocacola @ grinding

                      Lõpuks murdusin ja hakkasin NL100 6maxi tampima. Tegelt pole sealset NL100 (nonturbo) juba mingi aastake mänginud.
                      Igastahes, jubedad kalad ja stationid on. Appi,. ma pole ennem tähele pannud! :'(


                      Konkreetselt 94/37 vend.
                      Hakkasin tema mängustiili vaatama kuni lõpuks sain esimese käe:

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                      sellele järgnes ülejärgmine käsi:

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #1016
                        Re: Hotcocacola @ grinding

                        järgmine, 57/18 vend. Lahmis suuri overbette mitmeid kordi (aga vaid flopis)
                        preflop reraise oli lihtsalt positsiooni pärast, ma usun et lihtsalt call on seal halb ning fold samuti.
                        rõhutan, mängisin lihtsalt vastast.

                        või on ideid, kuidas sellise fishi vastu mängida?
                        oodata veel paremat kätt, mis kõvasti üle keskmise?


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • olavike
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1269

                          #1017
                          Re: Hotcocacola @ grinding

                          Tabel uuendatud :)
                          Sa pead oma eesmärgi täitmiseks täna vähemalt 2000 PP eest möllama (juhul kui mina üldse ei mängi, mis siiski pole reaalne) :D
                          Ja krt, vaatan, et 0,5% vennad tulid seekordse uuendamisega mulle kõvasti lähemale, nüüd 0,5% ainult 300 PP kaugusel (eile oli mingi 700 vist).
                          Ajab grindima veelgi suurema hooga :D

                          Comment

                          • J0kker
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 865

                            #1018
                            Re: Hotcocacola @ grinding

                            Sa ikka leiad selliseid vendi :D

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #1019
                              Re: Hotcocacola @ grinding

                              Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

                              Triobeti 1 outer SPECIAL !

                              FOR FUCK SAKES NOH, TRA ma olen olnud 8 päeva Triobetis ja saanud kaks korda 1 outerit riverisse.
                              Pacificus...oi issand, ma usun et healjuhul 2-3 kuu jooksul tuleb üks...kui üldse tuli


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • J0kker
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 865

                                #1020
                                Re: Hotcocacola @ grinding

                                Kuradi hästi jookseb sul see kaart :P

                                Comment

                                Working...