[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • olavike
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1269

    #1036
    Re: Hotcocacola @ grinding

    Algselt postitas hotcocacola
    to olavi: mul peaks hetkel olema ca 11300 PPd, eks näis kas möödun homsel uuendusel sinust :P :D
    seal turbo laudades saab mega hästi raket taguda, eriti nl200s
    Peaksid mööduma küll.
    Ma pidin eile töökohustuste tõttu päev otsa Tallinnas passima ja mängisin ainult mingi 420 PP'd (ehk siis 10950 kanti kokku).

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #1037
      Re: Hotcocacola @ grinding

      Algselt postitas olavike
      Peaksid mööduma küll.
      Ma pidin eile töökohustuste tõttu päev otsa Tallinnas passima ja mängisin ainult mingi 420 PP'd (ehk siis 10950 kanti kokku).
      niceeeee
      kuigi jah, vahet pole kas 0,4%; 0,5% vms, sest summade vahe on niiiiiiii väike :/


      Algselt postitas Ghost0
      Sisuliselt on see ikkagi 2 outer :P
      1 oudine riverisse

      Comment

      • eddi
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1200

        #1038
        Re: Hotcocacola @ grinding

        huvitav, kas triobet on oma maine üle ka uhke

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #1039
          Re: Hotcocacola @ grinding

          irw, hea küsimus :D

          Comment

          • olavike
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1269

            #1040
            Re: Hotcocacola @ grinding

            Aga sa hullasid siis eile mingi 2800 PP eest?
            560$ raket ühe päevaga, sick :D

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #1041
              Re: Hotcocacola @ grinding

              alates 21st detsembrist olen raket tagunud 2.339,57 USD
              sick!

              ytleme nii, et hetkel on mott täiesti laes...seega endal on ka meeletu huvi mängu vastu =)
              ja ytlen veel....siin turbolaudades saab sitaks head raket...sest käsi mängitakse suht palju, suured potid jne

              Comment

              • olavike
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1269

                #1042
                Re: Hotcocacola @ grinding

                crazy värk, ma ütlen :)
                mul reeglina kuu alguses eesmärk 2500$ kuu jooksul maksta :)

                Comment

                • Rigged
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2535

                  #1043
                  Re: Hotcocacola @ grinding

                  Algselt postitas olavike
                  crazy värk, ma ütlen :)
                  mul reeglina kuu alguses eesmärk 2500$ kuu jooksul maksta :)
                  Eesmärk maksta rake? Väga vale imo. Eesmärk peaks olema võita võimalikult palju.

                  Comment

                  • seep
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 698

                    #1044
                    Re: Hotcocacola @ grinding

                    Yeah, mul on ka nagu wtf... kutid elatuvad mingist rakeracest vms.... cmoooon! ;D

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #1045
                      Re: Hotcocacola @ grinding

                      mis vandil oli kui sul 99?? mast?

                      Comment

                      • olavike
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1269

                        #1046
                        Re: Hotcocacola @ grinding

                        Sõltub mida mängida
                        Mina mängin Fixed Limitit ja seal ongi rakeback reeglina ainus kasum :)

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #1047
                          Re: Hotcocacola @ grinding

                          AKo, see oli suht obv.

                          Tra, teises NL100s tootsin sitaks hästi, mingi 1,5bi plussi.
                          Siis tuli üks passiv fish NL200sse, 110€ga...tra ptsi , see vend luckis ja hittis igasse floppi ning minul oli vastupidi. Isegi kui kutt callis mu cbeti õhuga, oli turnis ta paar olemas ja mängis stationit lõpuni välja, seal läx see NL100 kasum ära.

                          Aga hetkel pea ca +100€ ning jätkan grindi.


                          Ilmselgelt, eks tähtis on profiti näitamine, aga samas mul on tähtis ka rake & rakeback.
                          MIKS? Ise elatun vaid boonustest, ehk boonuseid kannan enamjaolt välja.
                          Peale selle, NL100/200 & PLO100/200, seal sa maksad igaljuhul päris krõbedat raket :)

                          Comment

                          • olavike
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1269

                            #1048
                            Re: Hotcocacola @ grinding

                            Ma ei saa tegelt aru, miks trio iga kuu alguses punktid ära nullib.
                            Unibeti grinderid saavad mõnuga punktide eest turnasid mängida, meilt aga võetakse kõik ära.
                            See tekitab tegelt ebavõrdse olukorra minu meelest.

                            Comment

                            • K2snakas
                              Pokkerihai
                              • Feb 2009
                              • 2388

                              #1049
                              Re: Hotcocacola @ grinding

                              haha ai kui hea A4ga (Y)
                              peab meeldima, et k2si pidas!

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #1050
                                Re: Hotcocacola @ grinding

                                tänased 2 hittimisträxxxi


                                [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nDhkLFOuihg[/youtube]


                                [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nwxU1bEMRfQ[/youtube]

                                Comment

                                Working...