Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s
obv, ma saan aru et 3k$ on väga tubli tulemus, pm 3 kordne eesti keskmine kuupalk.
lihtsalt ma nurisen enda cashgamei profiti pärast :P, üritan enda motti tõsta, et järgmine kuu paremini mängida
samas...põhirõhk oli enivei fpp rake racel, ehk siis punktide kogumisel :)
obv, ma saan aru et 3k$ on väga tubli tulemus, pm 3 kordne eesti keskmine kuupalk.
lihtsalt ma nurisen enda cashgamei profiti pärast :P, üritan enda motti tõsta, et järgmine kuu paremini mängida
samas...põhirõhk oli enivei fpp rake racel, ehk siis punktide kogumisel :)
TC
A 
T
Comment