Re: Hotcocacola @ grinding
1. on vaja minna kahte lauda normaalse plo hu vennaga, siis mõlemad ajame üksteist tilti kahes lauas ja siis oleme sellised spewmonkeyd et halb hakkab, teeme hero bette ja calle riveris nii et noo tõsiselt kettima ajab.
mina lahkusin -400€ga...tra great!
ptsi on vaja regsidega nussida ve...no ma ei saa aru...peab ikka puhta idikas olema
düpghks
mis seal ikka, hingetõmbepaus ja jätkame kaladega, lol
AND FU RUSSIA...VENKUD, IMEGE TÜRBOONI, PTSI KUI TE EI SUUDA VÜÜRSIL SLOVEENIAGA VIIKI vähemalt mängida siis noo paras kah et te sellised sibulaputsipersed olete
1. on vaja minna kahte lauda normaalse plo hu vennaga, siis mõlemad ajame üksteist tilti kahes lauas ja siis oleme sellised spewmonkeyd et halb hakkab, teeme hero bette ja calle riveris nii et noo tõsiselt kettima ajab.
mina lahkusin -400€ga...tra great!
ptsi on vaja regsidega nussida ve...no ma ei saa aru...peab ikka puhta idikas olema
düpghks
mis seal ikka, hingetõmbepaus ja jätkame kaladega, lol
AND FU RUSSIA...VENKUD, IMEGE TÜRBOONI, PTSI KUI TE EI SUUDA VÜÜRSIL SLOVEENIAGA VIIKI vähemalt mängida siis noo paras kah et te sellised sibulaputsipersed olete
TC
8
6
(2 Players)
(2 Players)
Comment