[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #601
    Re: Hotcocacola @ grinding

    1. on vaja minna kahte lauda normaalse plo hu vennaga, siis mõlemad ajame üksteist tilti kahes lauas ja siis oleme sellised spewmonkeyd et halb hakkab, teeme hero bette ja calle riveris nii et noo tõsiselt kettima ajab.

    mina lahkusin -400€ga...tra great!
    ptsi on vaja regsidega nussida ve...no ma ei saa aru...peab ikka puhta idikas olema
    düpghks


    mis seal ikka, hingetõmbepaus ja jätkame kaladega, lol



    AND FU RUSSIA...VENKUD, IMEGE TÜRBOONI, PTSI KUI TE EI SUUDA VÜÜRSIL SLOVEENIAGA VIIKI vähemalt mängida siis noo paras kah et te sellised sibulaputsipersed olete

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #602
      Re: Hotcocacola @ grinding

      eee ega jah, tänane õhtu oli puhta putsis ikka, 850sest kasumist alles 370€...peen peen.


      jätame nüüd meelde:


      MA
      EI
      MÄNGI
      MÄNGIJATEGA
      KES
      OSKAVAD
      PLOD HUD
      , EHK MA EI MÄNGI REGSIDEGA



      TRA kyll

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #603
        Re: Hotcocacola @ grinding

        Comment

        • FreakyJason
          Klubi Liige
          • Jan 2009
          • 1381

          #604
          Re: Hotcocacola @ grinding

          Algselt postitas hotcocacola
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Santa ;D

          Comment

          • k1ly
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 205

            #605
            Re: Hotcocacola @ grinding

            slowrollisid jah :D:D

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #606
              Re: Hotcocacola @ grinding

              oo jaa :D

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #607
                Re: Hotcocacola @ grinding

                pane omaha HU graafik vms meile silma iluks

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #608
                  Re: Hotcocacola @ grinding

                  ei hakka veel panema, liiga vähe käsi ja see enivei väga variatsioonirikas :), igastahes 8500 kätt ja 1200€ kasumit

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #609
                    Re: Hotcocacola @ grinding

                    ostsin 42'' philippsi lcd + yamaha kodukino...tra mis lammutamine hakkab tulema :D


                    hetkel üritan kodukino kokku panna, täitsa putiss, kui ebareaalne, tra 25 meetrit kaabeldust + mini juhtmed....tra mul juhe jumala koos

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #610
                      Re: Hotcocacola @ grinding

                      Algselt postitas hotcocacola
                      ostsin 42'' philippsi lcd + yamaha kodukino...tra mis lammutamine hakkab tulema :D


                      hetkel üritan kodukino kokku panna, täitsa putiss, kui ebareaalne, tra 25 meetrit kaabeldust + mini juhtmed....tra mul juhe jumala koos
                      Ega see jah on natsa raskem kui noku näppimine.

                      Edit:Ostsin ka kunagi endale telku+kõllid+ressiiveri ja kaabli pikkusega võis tallinnast tartu ja tagasi ära käija

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #611
                        Re: Hotcocacola @ grinding

                        mul ressiiver, bass, dvdmängija, 5 väikest kõlli + räme kaabeldus

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #612
                          Re: Hotcocacola @ grinding

                          tra see plohu on ikka haigelt variatsioonikas mäng...kord saad mingi 500€ plussi, teinepäev -500 jälle.
                          räme noh.

                          ei ta ole midagi nii kerge

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #613
                            Re: Hotcocacola @ grinding

                            kohe kui nl200 lahti läheb....


                            1.)
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            2.)
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            3.)
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            TOTAL:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #614
                              Re: Hotcocacola @ grinding

                              Täna õhtune NL200.
                              Oi kui hea oli mitu kätt järjest erinevates laudades ilus duubel saada :) mmmmmmm

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              selle sessi suurimad õnnestumised:

                              1.)http://www.pokerhand.org/?4917703
                              2.)http://www.pokerhand.org/?4917705
                              3.)http://www.pokerhand.org/?4917708
                              4.)http://www.pokerhand.org/?4917709
                              5.)http://www.pokerhand.org/?4917712 - ainuke selline lucky laks...samas, tema flopi bet tundus mulle kuidagi extra weak, sp otsustasin otsa panna....call oli iseensest minu killer ja lootsin vaid T...maybe A or K kah. River oli saver :P





                              Comment

                              • Lutzky
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1829

                                #615
                                Re: Hotcocacola @ grinding

                                seagripist said lahti vä?

                                Comment

                                Working...