[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #616
    Re: Hotcocacola @ grinding

    õnnex seagrippi polnud.
    mul oli tugev külmetus...meeletu köha ja nohu, nädal ravimist ja vsjo :P
    palaviku õnneks polnud (see kinnitab seda, et seagripist polnud mul haisugi :) )

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #617
      Re: Hotcocacola @ grinding

      Tahtsin öelda, et sain august välja, vähemalt hetkeks :).
      Minu jaoks algas pokker 1. juuni 2009, mil ostsin HEMi.
      Seega, statsid on alates sellest :) (uus rekord, yay!).
      Graph & statsid on Pacificu omad:


      Total graph:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      Total stats (toon välja vaid need 3 limiiti, kus olen kõige rohkem käsi mänginud):
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #618
        Re: Hotcocacola @ grinding

        NL200s pead settide floppamist harjutama.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #619
          Re: Hotcocacola @ grinding

          Algselt postitas Pahvak
          NL200s pead settide floppamist harjutama.

          LOL, aega on selle kiire asjaga :)

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #620
            Re: Hotcocacola @ grinding

            http://hotcocacola.blogspot.com/ tegin väikse postituse

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #621
              Re: Hotcocacola @ grinding

              päev on kohe päikest täis kui sellised sessid hommikuti on :)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              sessi suurim pot: http://weaktight.com/r1726049

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #622
                Re: Hotcocacola @ grinding

                tõsi ta on. Hea kui hommikune sess kohe hästi läheb

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #623
                  Re: Hotcocacola @ grinding

                  miks BTNi pealt nii suur tõste.. 6BB.. standard oleks 5BB või kuna positsioon nii hea, siis võiks ka 4BB'ga leppida...

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #624
                    Re: Hotcocacola @ grinding

                    pacificus mul suht standard 4xbb tõste ja kui limper ees, siis 6x.
                    ja eriti kui mul ässad, siis ma ei pane 4x. Mõeldav oleks olnud 5x, ehk 10$-le tõste...aga eieieieiiiiii, ei taha odavalt lasta :)

                    peale selle, zakiris, ehk mängija, kes limpis, see limpis alati ning talle meeldis teha min raisesid, lol (lõpus näete mis pasaga). Teadsin, et vahet pole palju ma raisen, kutt tõmbab nagunii kas mulle reisi sisse või tuleb kaasa :P

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #625
                      Re: Hotcocacola @ grinding

                      Algselt postitas hotcocacola
                      päev on kohe päikest täis kui sellised sessid hommikuti on :)

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      sessi suurim pot: http://weaktight.com/r1726049
                      ainult sul peavad nii kaardid :D

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #626
                        Re: Hotcocacola @ grinding

                        olgem ausad :D, see oli once in a lifetime :D
                        juba paar päeva kaart peab..nii mõnus on mängida :P

                        Comment

                        • AshrakWhite
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 666

                          #627
                          Re: Hotcocacola @ grinding

                          mnjaaaa pole paha su 1 juuni to now graafik, tahan ka :P ilus igakuine palganumber on kui jagada laiali asja, mis brolliga alustasid? :)

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #628
                            Re: Hotcocacola @ grinding

                            hmm veebruaris vist kandsin 60$ sisse :P.
                            Enne seda donkasin enamasti MTTsid ja bankrollmanagemendist polnud haisugi....
                            Nüüd tean, kui tähtis on brmanagement, õppimine, uurimine jne!

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #629
                              Re: Hotcocacola @ grinding

                              ja kohe kolksti -3bi.
                              jobe jobe, mingid 3betitud potis trips vs trips. 2x AK vs AA @bvbs, K paisatakse kah veel floppi. QQ vs 55 (turn 5) ning obv et JJ vs KK flopil KJx

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #630
                                Re: Hotcocacola @ grinding

                                mjna, niipalju siis heast jooksust...olen nagu voodoonukk...täitsa ******
                                ma saan korraks jooksu paika ja noo muidugi, vennad hakkavad monster hitte korraldama :)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                1.)http://www.pokerhand.org/?4921666
                                2.)http://www.pokerhand.org/?4921711 - siin oli mul juba viimase sessi tilt, tahtsin lihtsalt näha, kui hästi kutid hitivad..noo ja tõesti..hit oli
                                3.)http://www.pokerhand.org/?4921700
                                4.)http://www.pokerhand.org/?4921702
                                5.)http://www.pokerhand.org/?4921704
                                6.)http://www.pokerhand.org/?4921705
                                7.)http://www.pokerhand.org/?4921716 - no wtf 46/22 vend
                                8.)http://www.pokerhand.org/?4921722 - oeh jah
                                9.)http://www.pokerhand.org/?4921731 - tilt on põhjas ja siis lükatakse selline jaotus mulle letti


                                parimad palad on siis ära toodud..nüüd pikemaks ajaks nl200 isu läinud


                                Comment

                                Working...