Re: Hotcocacola @ grinding
üüber hea hit oli, lol. Ma ei tea mix ma shovesin yldse esimesest positsioonist...räme donki liigutus oli, aga noh, see 10€ne rebuykas, seega peab stacki ylesse saama :D
Algselt postitas FreakyJason
TC
Comment