[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #496
    Re: Hotcocacola @ grinding

    Algselt postitas hotcocacola
    veel mitte :D, aga enne balticut shippisin myyrile 1sendi
    näha oli teiselt võtsid õnne kohe ära ei saanud kaua ju ta seal olla :D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #497
      Re: Hotcocacola @ grinding

      Algselt postitas hotcocacola
      veel mitte :D, aga enne balticut shippisin myyrile 1sendi
      Oleksid 2 saatnud, oleksid finüüli jõudnud. Paras rottidele ja kooneritele, kes ei suuda isegi kahte senti välja käia!!!

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #498
        Re: Hotcocacola @ grinding

        Algselt postitas ranka
        Oleksid 2 saatnud, oleksid finüüli jõudnud. Paras rottidele ja kooneritele, kes ei suuda isegi kahte senti välja käia!!!

        LOL, ptsi aga sellesmõttes et nahui ma ei taha mis oleks juhtnud kui oleksin shippinud 10$ talle (105 EEK vs 1,2 milli :( )

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #499
          Re: Hotcocacola @ grinding

          Algselt postitas hotcocacola

          LOL, ptsi aga sellesmõttes et nahui ma ei taha mis oleks juhtnud kui oleksin shippinud 10$ talle (105 EEK vs 1,2 milli :( )
          Siis oleksid $10 võrra vaesem, muud midagi.

          Comment

          • QKulgur
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2008
            • 484

            #500
            Re: Hotcocacola @ grinding

            kuda entractionis traffic on full ringis ja 6maxis?

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #501
              Re: Hotcocacola @ grinding

              hommikul putsis, nl100 on mingi 5 lauda...kuni mingi ca 12.00ni, siis tasapisi tekib juurde.
              FR on NL100s täiesti out...vb nl50s leidub midagi.

              õhtuti 6max laudu igas limiidis suht sitaauguni :D

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #502
                Re: Hotcocacola @ grinding

                Algselt postitas hotcocacola
                hommikul ******, nl100 on mingi 5 lauda...kuni mingi ca 12.00ni, siis tasapisi tekib juurde.
                FR on NL100s täiesti out...vb nl50s leidub midagi.

                õhtuti 6max laudu igas limiidis suht sitaauguni :D
                Mis tase võrreldes pacificuga on?

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #503
                  Re: Hotcocacola @ grinding

                  kindlasti mitu korda parem!
                  fishe leidub, aga kordades vähem kui pacificus.

                  entr. on auto reload, mis on niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oeh :D.
                  rohkem on sellist bvb olukordi, button steale jne.
                  mina olen aru saanud, et pacificu nl100s on kyll väga pohhui, seal suht pointless bluffida fishide ja donkide vastu...või stealida nende blinde. Need lähevad kohe hulluks ja hakkavad raha sisse laduma, a kui ise ei hiti mitte midagi, siis suht jama.

                  Einoh...60% rb on mõnus :P, sellest elatuda, nämmmmmm

                  Comment

                  • farik666
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 834

                    #504
                    Re: Hotcocacola @ grinding

                    sa entractioni videot ei viitisi teha??? Endale ullu moodi see soft meeldib seal, aga jube aeglaselt käed edenevad kuidagi.. ja vist max 6lauda saab aint.. muidu mängiks ise ka

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #505
                      Re: Hotcocacola @ grinding

                      Algselt postitas farik666
                      sa entractioni videot ei viitisi teha??? Endale ullu moodi see soft meeldib seal, aga jube aeglaselt käed edenevad kuidagi.. ja vist max 6lauda saab aint.. muidu mängiks ise ka
                      laudu saab kindlasti rohkem, kui seal mängisin, siis lasin 8 x 6max.....

                      Comment

                      • farik666
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 834

                        #506
                        Re: Hotcocacola @ grinding

                        nojah..oleneb kui suur ekraan on

                        Comment

                        • Timpz
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2029

                          #507
                          Re: Hotcocacola @ grinding

                          Algselt postitas farik666
                          nojah..oleneb kui suur ekraan on
                          i laughed out loud

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #508
                            Re: Hotcocacola @ grinding

                            mingi aeg vist teen jah, aga ei tea kuna :)
                            laudu võid võtta unlimited!
                            soft on kuidagi selline, aeglasem kui pacificus. ma ei tea...muidu on kõik norm, aga vahel nagu hangub ja siis uus käsi (just showdownidel).

                            aga olgem ausad, kõik on harjumise asi :P

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #509
                              Re: Hotcocacola @ grinding



                              24 minutiline video, mis näitab minu praegust spewy olekut :(

                              mäng toimus pointpokeris



                              video lõpus on üllatus (mängu siseneb eesti suurim tiltmaster, lol)

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #510
                                Re: Hotcocacola @ grinding

                                entractioni/pointpoker/swankpoker/pacific..
                                mis juhtus? said starsilt bani? :D

                                Comment

                                Working...