[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #526
    Re: Hotcocacola @ grinding

    Algselt postitas FreakyJason
    Lol @river :D Tahtis tulla
    üüber hea hit oli, lol. Ma ei tea mix ma shovesin yldse esimesest positsioonist...räme donki liigutus oli, aga noh, see 10€ne rebuykas, seega peab stacki ylesse saama :D

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #527
      Re: Hotcocacola @ grinding

      putsi kyll...obv et lendan flushitama sellisel laual, raisetud potis ja obv et mõlemad drawiwad ka ja kõrgemaid..tra ptsi ja turna läbi. Tegin siiski rebuy kah....tra kyll. Väga hea turna tegelt...81 matsi ja essa saab 2000+€

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #528
        Re: Hotcocacola @ grinding

        video mussi dl linki?

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #529
          Re: Hotcocacola @ grinding

          vot ei teagi mis setti ma kuulasin, aga vist... dj thera (mine www.lsdb.eu ) ja leiad igast kütet :D

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #530
            Re: Hotcocacola @ grinding

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



            Omaha turna

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #531
              Re: Hotcocacola @ grinding

              Kuule hapukurki ajuga donk, sa ainult omahahahahahahahah biiditki nüüd w?

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #532
                Re: Hotcocacola @ grinding

                ptsi ma ei tea ise ka mida praegu biidin :D

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #533
                  Re: Hotcocacola @ grinding

                  Algselt postitas hotcocacola
                  ptsi ma ei tea ise ka mida praegu biidin :D
                  Proovi freerolle, ehk leiad oma enesekindluse sealt!

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #534
                    Re: Hotcocacola @ grinding

                    lol...rahu rahu

                    Comment

                    • FreakyJason
                      Klubi Liige
                      • Jan 2009
                      • 1381

                      #535
                      Re: Hotcocacola @ grinding

                      Algselt postitas hotcocacola
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                      Omaha turna
                      Nice again HCC

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #536
                        Re: Hotcocacola @ grinding

                        Algselt postitas hotcocacola
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                        Omaha turna

                        mul orxis sama pilt ning pidevalt käib ranka nende all leveldamas, lol



                        "Dr. Ranka:
                        Tere,WOW. Võitsid 423 krooni? Aga palju kaotais? Kuulsin sellist asja, et võita saab kroone aga kogu aeg kaotatakse dollareid ja eurosid. On see tõsi?Ja kas omaha on see mäng, kus saad zetoone hästi natukene, siis jagatakse kaardid ja pead 21 saama? Kui see õel paksunäoga diiler saab 21, siis raha ei saa? Viitsid kirjuta siia pikem jutt, kuidas seda omahat saab mängida ja kas see ka bokkerite alla läheb? BokkerStars'is ka olemas on? Ma ise seal ei tohi erit imängida, kuna ema läpparis mutt kustutab kõik ära aga praegu mutt magab, siis salaja võtsin läppari ja praegu teki all kirjutan. Ootan vastust!!!!!!!!!!!!PS!!! Kas need teised on seal nimekirjas diilerid või pokkeri-programmid= ja milline sela nimekirjas see poker-träkker on ? "

                        Comment

                        • pohhui
                          Julm Donk
                          • Jul 2009
                          • 91

                          #537
                          Re: Hotcocacola @ grinding

                          Algselt postitas hotcocacola

                          mul orxis sama pilt ning pidevalt käib ranka nende all leveldamas, lol



                          "Dr. Ranka:
                          Tere,WOW. Võitsid 423 krooni? Aga palju kaotais? Kuulsin sellist asja, et võita saab kroone aga kogu aeg kaotatakse dollareid ja eurosid. On see tõsi?Ja kas omaha on see mäng, kus saad zetoone hästi natukene, siis jagatakse kaardid ja pead 21 saama? Kui see õel paksunäoga diiler saab 21, siis raha ei saa? Viitsid kirjuta siia pikem jutt, kuidas seda omahat saab mängida ja kas see ka bokkerite alla läheb? BokkerStars'is ka olemas on? Ma ise seal ei tohi erit imängida, kuna ema läpparis mutt kustutab kõik ära aga praegu mutt magab, siis salaja võtsin läppari ja praegu teki all kirjutan. Ootan vastust!!!!!!!!!!!!PS!!! Kas need teised on seal nimekirjas diilerid või pokkeri-programmid= ja milline sela nimekirjas see poker-träkker on ? "
                          Orkutis pokkerikauged sõbrad raudselt võtavad tõepähe seda, järgmine kord vaatavad eriti halvustava pilguga :D

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #538
                            Re: Hotcocacola @ grinding

                            ma alguses mõtlesin sama, aga ilmselgelt need kes mu pilte seal vaatavad , siis nad näevad et seal on üks regular Dr Ranka, kes spämmib iga pildi alla mingit sitta :D

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #539
                              Re: Hotcocacola @ grinding

                              Algselt postitas hotcocacola

                              mul orxis sama pilt ning pidevalt käib ranka nende all leveldamas, lol



                              "Dr. Ranka:
                              Tere,WOW. Võitsid 423 krooni? Aga palju kaotais? Kuulsin sellist asja, et võita saab kroone aga kogu aeg kaotatakse dollareid ja eurosid. On see tõsi?Ja kas omaha on see mäng, kus saad zetoone hästi natukene, siis jagatakse kaardid ja pead 21 saama? Kui see õel paksunäoga diiler saab 21, siis raha ei saa? Viitsid kirjuta siia pikem jutt, kuidas seda omahat saab mängida ja kas see ka bokkerite alla läheb? BokkerStars'is ka olemas on? Ma ise seal ei tohi erit imängida, kuna ema läpparis mutt kustutab kõik ära aga praegu mutt magab, siis salaja võtsin läppari ja praegu teki all kirjutan. Ootan vastust!!!!!!!!!!!!PS!!! Kas need teised on seal nimekirjas diilerid või pokkeri-programmid= ja milline sela nimekirjas see poker-träkker on ? "
                              haha, see on küll level

                              Comment

                              • Kajeera
                                Jube Noob
                                • Feb 2009
                                • 130

                                #540
                                Re: Hotcocacola @ grinding


                                Liiga hea ;D ;D ;D ;D ;D

                                Comment

                                Working...