[Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #166
    Re: Cypher0 [NL25 FR] Rakeback Pro @ Pokerstars

    Heihopsti poisid ja tüdrukud, otsustasin siis ka lasta oma päeviku taasavada.

    Peale 25k projekti lõppujätkasin põhiliselt Starsis, aga ei olnud südant FTPs 14 järjestikust Ironkuud raisku lasta ja tegin seal ka iga päev miskeid punkte, kuni ahvid otsustasid seda Added Bonust anda, ja kuidagimoodi kolisingi sinna tagasi ümber. Otsustasin, et olen kuni Mid-Year boonuseni ja selle vabastamiseni seal ja siis lasen varvast, ja no teame kõik mis juhtus üks päev enne Mid-Yeari lõppu. Õnneks jäi sinna tuppa vähem kui oleks võinud jääda, kuna juuni graafik oli vot selline:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Juuli alguses reloadisin Pokerstarsi accounti $100ga ja kütsin seal NL5/NL10, lootuses et lühikese ajaga FTP jama laheneb, mida ei juhtunud. Veidi aja pärast panin $500 juurde reload boonuse jaoks ja siin ma nüüd olen. Algul läks kõik libedalt, aga nüüd tuli mingi sein ette ja üle ei saa.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Fishid raha ära ei taha anda, ja kõik kohad on solid eestlasi täis, kellest osad on NL100+ biitivad vennad, kellest tuleks laudades eemale hoida. Viimast aga on väga raske teha, kui igas lauas on krdima 4-5 eestlast. Enivei, eks lendan volüümiga peale ja läheb üle see jama, küll need fishid ka uuesti andma hakkavad.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #167
      Re: Cypher0 [NL25 FR] Rakeback Pro @ Pokerstars

      Volüümiga peale lendamine on vale lahendus swingides !

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #168
        Re: Cypher0 [NL25 FR] Rakeback Pro @ Pokerstars

        Juuli:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        NL50 roll sai kokku suht täpselt, aga ei pidanud seekord seal vastu veel. Panin 5 bi stop-lossi, mis nüüd veits aega tagasi ka kukkus. Krdi kahju, omast arust suht head mängu tegin, oleks võind ikka pidama jääda. Platinumstar tehtud vähemalt.:)

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #169
          Re: Cypher0 [NL25 FR] Rakeback Pro @ Pokerstars

          No money in FR, everyone has AA.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)





          It's problem.

          Comment

          • Tyler Durden
            FPP Pro
            • Apr 2010
            • 270

            #170
            Re: Cypher0 [NL25 FR] Rakeback Pro @ Pokerstars

            Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
            No money in FR, everyone has AA
            It's problem.
            Tõsi jutt, viimased päevad PS-s ongi kõigil AA käes, kui KK omal peos. Ja mitte ainult oma KK vastu... Läheb tüütuks.

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #171
              Re: Cypher0 [NL25 FR] Rakeback Pro @ Pokerstars

              NL50 shot:



              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Tra kõik sessid siiamaani on tundunud ebareaalsed, alguses täiesti ebaloogiliselt hea jooks ja lõpus vastupidi. Kottigi aru ei saa, kas biidin või mitte.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #172
                Re: Cypher0 [NL25 FR] Rakeback Pro @ Pokerstars

                Lase mõnel targemal käed/statsid üle vaadata, ehk on mingeid leake?!

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #173
                  Re: Cypher0 [NL25 FR] Rakeback Pro @ Pokerstars

                  Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust

                  Tra kõik sessid siiamaani on tundunud ebareaalsed, alguses täiesti ebaloogiliselt hea jooks ja lõpus vastupidi. Kottigi aru ei saa, kas biidin või mitte.
                  Sama värk siin.pigem mul sesside kaupa.paarisaja käega +4BI ja järgmine sess vastupidi -4BI

                  good luck järgmise shoti puhul!

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #174
                    Re: Cypher0 [NL25 FR] Rakeback Pro @ Pokerstars

                    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                    ehk on mingeid leake?!
                    aa

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #175
                      Re: Cypher0 [NL25 FR] Rakeback Pro @ Pokerstars

                      bee

                      Comment

                      • overgrow
                        Jube Noob
                        • Nov 2010
                        • 109

                        #176
                        Re: Cypher0 [NL25 FR] Rakeback Pro @ Pokerstars

                        Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                        NL50 shot:



                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Tra kõik sessid siiamaani on tundunud ebareaalsed, alguses täiesti ebaloogiliselt hea jooks ja lõpus vastupidi. Kottigi aru ei saa, kas biidin või mitte.
                        Mul sama case, algul tõmban 7 buyin plussi ja järgmise 1000 käega annetan need tagasi.

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #177
                          Re: Cypher0 [NL25 FR] Rakeback Pro @ Pokerstars

                          OK, panen siia viimasest kolmest päevast käed, kus olen palju kaotanud. KK vs AA, flipid jms sodi jätan välja.

                          1. Siin oleks pidanud riveris foldi üles leidma küll tagantjärgi mõeldes. Tol hetkel ei tahtnud. Eestlase vastu.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          2. 3bettida ei tahtnud, kuna UTG Fold to 3bet oli 86 ja sitemaga ta ei jätka seal, nii et pm läksin setminema, BTN 17/13/2.5 vend, sqz 6%, suht kindel et olin ta rangest ees.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          3. Vastane 11/7/0.8 141 käe peale, ei uskunud, et tal midagi muud saab olla kui QQ+. Keegi foldiks?

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          4. Villain fish 67/17/3.0, oli enne barreldanud potsize+ bette õhuga, sp ka flopis raiseda ei tahtnud, turni plaan oli nupud sisse lükata, aga juhtus nii.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          5. Seda kätt ei oskanud kuidagi mängida, UTG tundmatu.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Ahangama
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 615

                            #178
                            Re: Cypher0 [NL25 FR] Rakeback Pro @ Pokerstars

                            1. suht kindel fold riveris, ülejäänud imo fine.

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #179
                              Re: Cypher0 [NL25 FR] Rakeback Pro @ Pokerstars

                              3, käes fodi ei leia.

                              Comment

                              • Cypher0
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 1512

                                #180
                                Re: Cypher0 [NL25 FR] Rakeback Pro @ Pokerstars

                                Siuke ta siis oli:



                                Hands: 46896
                                Won: +$480
                                VIP Bonus: +$300
                                Stellar: $+50

                                KOKKU: +830

                                Graafiku sedapidist kulgu mõjutasid kindlasti kaks sünnipäeva ja nädala kestnud Brutal Assaulti trip Tšehhimaale. Ehk siis väga palju päevi ei olnud, kui normaalse peaga mängu sai teha, ja NL50ga ka mitte ära ei harjunud 'Õnneks' nüüd suvi läbi ja plaanis kõvasti volüümile puid alla visata, et selle aasta jooksul ära teha Supernova tase. Vaja on kokku u. 60k VPP-d ehk siis mingi 15k VPP-d kuus. Kui mindset ja jooks vähegi peab, siis usun, et on tehtav.

                                Vaatasin, et keegi ilmselt väljamaa kodanik on mu blogspoti ühele postile sisenenud vot sellise lehe kaudu. Sai natuke naerda:

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...