[NL50-100 SH] starving

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #736
    Re: starving

    statid ja kari hande tänasest



    View all 63 hands

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #737
      Re: starving

      Nägin sind mängimas ja minu arust mis silma hakkas oli, et lauad ei olnd kõige paremad kus istusid...
      Mis see avg number of players on selle 20.7/17.5 stattide kohta? Minu HUD näitab et oled miski 11/9 LOL

      Comment

      • KristjanRawk
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 1133

        #738
        Re: starving

        5.4 oli avg players, lauad obv polnud kõige paremad koguaeg, sest mul polnud kellegi kohta samplet ja nii ma neid korjamas käisin, kuigi nüüd sai ostetud 500k nl16 hande ja 1m nl25 hande siis peaks mingi sample peale saama. hetkel küll nl10 aga saab neid käsi hiljem ka kasutada.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #739
          Re: starving

          okei, mul oli eile avg players üldse 3.1 ja üleeile 4.0, üritasin aind fishidega HU'd mängida.
          Ühel tekkis mingi isiklik viha vist, kaotas paar BI'd ja istus kogu aeg järele, algselt ei olndki kõige sobivam vastane keda tahta(mõtlesin ära quittida, ütlesin et ei viitsi nii tight vastasega mängida) aga siis mingi aja pärast läks vist lifetilti, mängis ca 45mintaga 10BI'd mulle eile maha...
          Kui olen 6handed olnd, siis polegi väga raha tulnd:(

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #740
            Re: starving

            Joinid muidu olemasolevate laudadega või alustad ise uusi?
            Uusi laudu alustades on üsna lihtne aru saada minu meelest kas tegu on reg'iga kui infi pole... (kui natuke kauem mängind oled, siis regularid naljalt järgi ei istu)
            Aga märgista nii palju vastaseid ära kui jõuad, siis on suht lihtne orienteeruda...

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #741
              Re: starving

              märgistan ning istun 2-3 inimesega laudadesse, vaatan siin videosid ja loen tiba raamatuid ja õhtul hakkan nl10t mängima

              Comment

              • anatoli grinder
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2010
                • 337

                #742
                Re: starving

                Vaatsin su käsi ja mõned käed jäid silma, mida ise teistmoodi mängiks.

                1. http://www.handconverter.com/hands/1850037
                Calliks flopi lihtsalt ja mängiks vastavalt turnile. Fishi min re-raisile veel otsa kütta top paar weak kikkeriga ei tundu eriti hea mõte.

                2. http://www.handconverter.com/hands/1850039
                Kui mingit omavahelist actionit pole olnud siis fold pre. Flopp easy check -fold.

                3. http://www.handconverter.com/hands/1850040
                Staki järgi eeldan et tegu on fishiga. Vana tõde , fishi vastu ei tehta raha callimise vaid bettimisega. 3- bet pre.

                4. http://www.handconverter.com/hands/1850059
                Easy fold flop

                5. http://www.handconverter.com/hands/1850067
                Fold/raise turn

                6. http://www.handconverter.com/hands/1850074
                Fold pre

                7.http://www.handconverter.com/hands/1850077
                Turn hea kaart 2-barreldamiseks. bet turn ,bet river kui callib.

                Parandage mind kui keegi teistmoodi asju näeb.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #743
                  Re: starving

                  Seitsmendas käes JJ blufiks pööramisel ei näe mõtet, Ax on suur osa villaini floatimis rangest. Turni betiga foldime üldjuhul välja kõik millest ees oleme (medium paarid) ja callivad ainult paremad käed Ax/Kx.

                  Comment

                  • anatoli grinder
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2010
                    • 337

                    #744
                    Re: starving

                    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                    Seitsmendas käes JJ blufiks pööramisel ei näe mõtet
                    Antud olukorras on see käsi juba flopis bluffiks pööratud, miks mitte siis jätkata turnis.

                    Comment

                    • KristjanRawk
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 1133

                      #745
                      Re: starving

                      tänud vastuste eest, neist oli tiba abi kah, hetkel tagasi ikka rb'ga pacificus :P




                      graff viimastest päevadest kah, 2 päeva zoomi ja viimnae päev siis tavalauad
                      Last edited by KristjanRawk; 13.08.12, 23:14.

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #746
                        Re: [NL10 SH] starving

                        viimane aeg siis nii läind, mott on suht 0 nl10t grindida

                        Comment

                        • lambitont
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1095

                          #747
                          Re: [NL10 SH] starving

                          türrra vaatasin et sa $1,500 alla EV NL10s.

                          Comment

                          • KristjanRawk
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 1133

                            #748
                            Re: [NL10 SH] starving

                            http://www.pinkbike.com/news/Nine-Kn...ight-clip.html

                            solid riding mtb kuttide poolt

                            Comment

                            • KristjanRawk
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 1133

                              #749
                              Re: [NL10 SH] starving

                              august siis jäi nii


                              sept 100h mängu 50k kätt

                              Comment

                              • KristjanRawk
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 1133

                                #750
                                Re: [NL10 SH] starving

                                kuu algus halb, umbes nii 5-6bi miinusesse. tänane päev oli aga kena. nl20 siis

                                Comment

                                Working...