[NL50-100 SH] starving
Collapse
X
-
-
Re: starving
5.4 oli avg players, lauad obv polnud kõige paremad koguaeg, sest mul polnud kellegi kohta samplet ja nii ma neid korjamas käisin, kuigi nüüd sai ostetud 500k nl16 hande ja 1m nl25 hande siis peaks mingi sample peale saama. hetkel küll nl10 aga saab neid käsi hiljem ka kasutada.
Comment
-
Re: starving
okei, mul oli eile avg players üldse 3.1 ja üleeile 4.0, üritasin aind fishidega HU'd mängida.
Ühel tekkis mingi isiklik viha vist, kaotas paar BI'd ja istus kogu aeg järele, algselt ei olndki kõige sobivam vastane keda tahta(mõtlesin ära quittida, ütlesin et ei viitsi nii tight vastasega mängida) aga siis mingi aja pärast läks vist lifetilti, mängis ca 45mintaga 10BI'd mulle eile maha...
Kui olen 6handed olnd, siis polegi väga raha tulnd:(
Comment
-
Re: starving
Joinid muidu olemasolevate laudadega või alustad ise uusi?
Uusi laudu alustades on üsna lihtne aru saada minu meelest kas tegu on reg'iga kui infi pole... (kui natuke kauem mängind oled, siis regularid naljalt järgi ei istu)
Aga märgista nii palju vastaseid ära kui jõuad, siis on suht lihtne orienteeruda...
Comment
-
Re: starving
märgistan ning istun 2-3 inimesega laudadesse, vaatan siin videosid ja loen tiba raamatuid ja õhtul hakkan nl10t mängima
Comment
-
Re: starving
Vaatsin su käsi ja mõned käed jäid silma, mida ise teistmoodi mängiks.
1. http://www.handconverter.com/hands/1850037
Calliks flopi lihtsalt ja mängiks vastavalt turnile. Fishi min re-raisile veel otsa kütta top paar weak kikkeriga ei tundu eriti hea mõte.
2. http://www.handconverter.com/hands/1850039
Kui mingit omavahelist actionit pole olnud siis fold pre. Flopp easy check -fold.
3. http://www.handconverter.com/hands/1850040
Staki järgi eeldan et tegu on fishiga. Vana tõde , fishi vastu ei tehta raha callimise vaid bettimisega. 3- bet pre.
4. http://www.handconverter.com/hands/1850059
Easy fold flop
5. http://www.handconverter.com/hands/1850067
Fold/raise turn
6. http://www.handconverter.com/hands/1850074
Fold pre
7.http://www.handconverter.com/hands/1850077
Turn hea kaart 2-barreldamiseks. bet turn ,bet river kui callib.
Parandage mind kui keegi teistmoodi asju näeb.
Comment
-
Re: starving
Antud olukorras on see käsi juba flopis bluffiks pööratud, miks mitte siis jätkata turnis.Algselt postitas timz0333 Vaata postitustSeitsmendas käes JJ blufiks pööramisel ei näe mõtet
Comment
-
-
-
Re: [NL10 SH] starving
http://www.pinkbike.com/news/Nine-Kn...ight-clip.html
solid riding mtb kuttide poolt
Comment
-
-
Re: [NL10 SH] starving
kuu algus halb, umbes nii 5-6bi miinusesse. tänane päev oli aga kena. nl20 siis
Comment



Comment