Re: KristjanRawk
Mina foldiks juba preflop. Olla SB sellise käega on üsna raske mingit valued saada.
Eriti kuna kicker on üsna nõrk ning domineeritav.
Mina foldiks juba preflop. Olla SB sellise käega on üsna raske mingit valued saada.
Eriti kuna kicker on üsna nõrk ning domineeritav.
Comment