[NL50-100 SH] starving

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #451
    Re: KristjanRawk

    Mina foldiks juba preflop. Olla SB sellise käega on üsna raske mingit valued saada.
    Eriti kuna kicker on üsna nõrk ning domineeritav.

    Comment

    • KristjanRawk
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 1133

      #452
      Re: KristjanRawk

      regulari vastu foldiks jah, aga ütleme nii 80/20 tüübi vastu foldid ka?

      Comment

      • KristjanRawk
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 1133

        #453
        Re: bemeks

        kui keegi viitsib mingeid õpetussõnu anda 40/60 profiti eest, olen käpp
        sest tõesti ei saa hakkama
        Last edited by KristjanRawk; 21.11.10, 12:42.

        Comment

        • mehumble
          Jube Noob
          • Nov 2010
          • 175

          #454
          Re: bemeks

          Pane oma statid ülesse parem. Nende kohta saab mingit infotki jagada. Ma arvan, et lihtsalt kättevõtmise asi, basic läbi töötada ja tasapisi liigutama hakata.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #455
            Re: bemeks

            Võta laudu vähemaks (3-4) ja tee notesi, ka siis kui ise potis pole (kuidas fishid nutsu ja rämpsu mängivad jne) hakka kuivi floppe tight vendade vastu julmalt ck/r ja scare kaarte 2 barreldama. Foldivad küll.

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #456
              Re: bemeks

              Sheeri oma notete ringikesi ning annan paar tipi kuidas mängu vb nats paremini biitida. Võimalik on ka, et sa juba tead isegi seda, mida mul öelda oleks.

              Comment

              • KristjanRawk
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 1133

                #457
                Re: bemeks

                mängingi tavaliselt 4 lauda, teen tavaliselt notesid. pmst on asi mindsetis, teen mingeid ülilolle otsuseid vahepeal ja siis olen enda peale vihane ning sealt kaob ka raha. lisa msni note ringi jaoks.. plaan on ftpst minema minna, cashout processib juba, ning pacificusse proovida, kuna too sait pidi kuldne olema ning mindset tahaks ka vaheldust. ftps kõik boonused lahti ka mängitud ning arvestades ftp kiirust igast klienditoe suhtes ja cashoutide suhtes siis läheb mingi nädal vast kindlasti, enne kui uues toas mängima saan hakata. ongi hea puhkus.
                barreldan scare carde nittide ja tagide vastu, check raisen harva tegelikult.
                Last edited by KristjanRawk; 21.11.10, 18:33.

                Comment

                • lypsja
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 270

                  #458
                  Re: bemeks

                  NL5-s 4K käe peale non-showdown -80 taala??? su mängul on ikka midagi räigelt paigast ära... table selecting, vargused, c-betid - peaksid need momendid vist üle vaatama... kuigi endal ka üle 12 laua hakkab non-showdown täiega langema, üritan ikkagi sättida tight short-stäkke vasakule ja varastada nii kuis jõuan

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #459
                    Re: bemeks

                    nl5te on tolles graafikus viimased 1000 kätt ainult
                    vahepeal suutsin nonsd ilusti be hoida aga siis sd pealt ei tulnud sittagi, ma ei tea kas kokkusattumus vms.

                    äge samas vaadata vanu nl5 graffe kui starsis grindisin.

                    Last edited by KristjanRawk; 21.11.10, 18:41.

                    Comment

                    • lypsja
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 270

                      #460
                      Re: bemeks

                      OK, aga miks sa võtad shotte NL10-s kui sa ei biidigi NL5-e???? kus loogika on? tahad kiiremini bustoks lennata?

                      mis limiidi graafikuga üldse tegu on, see 56K käe oma?

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #461
                        Re: bemeks

                        56k on nl5 kuni 26k ning nl10 kuni 55k
                        nl10 shot seepärast et rolli nagu oli ning enesekindlust kah piisavalt. nl5e jooks oli ka kuldne 10 bi alla ev
                        tegelikult hea et sa nii ütelsid, ei lähe pacificusse nl10t toksima, nl6te hoopis, ning kui too biiditud, siis alles nl10.
                        Last edited by KristjanRawk; 21.11.10, 18:50.

                        Comment

                        • mehumble
                          Jube Noob
                          • Nov 2010
                          • 175

                          #462
                          Re: bemeks

                          See on täiesti idiootsus teha mingeid suuri muutusi oma mängus. Ega sa ei mängi turniire, et sa pead varastama blinde võimalikult palju. Cashis pole see nii oluline osa sinu mänguplaanist. Kui nüüd aus olla, siis blinde otseselt ei varastatagi. Sa ei tõstaks ju CO ja BTNi pealt niisama iga kahe kaardiga, et võita blindid. Sa ei taha mingite rääbistega mängida agressiivse sb,bb vastu. Parema meelega mängiksime halva/tighti/passiivse postflop mänguga vastase vastu. Ja ka siis peab sul olema plaan tõstes hilisest positsioonist. Me soovime hilisest positsioonist mängida, sest meil on vastase üle positsioon. Tõstame, sest meie valitud rangega saame mängida sb/bb vastu korralikku postflop mängu. Range muutub olenevalt mängijatest blindidel. See kui saame endale raha, mille on sb/bb panustanud on lihtsalt boonus.

                          Mängi lihtsalt tavalist TAG stiili. Võta kasvõi chart ette. Mängi ise blindidelt üsna tightilt ja positsioonil olles mängi korralikke käsi. Limpimine jäta nõrkade hooleks. Karista ise limpereid 3betimisega. Ja nagu ma juba ütlesin ära mängi CO ja BTNI pealt käsi millega sa ei tunne ennast postflop turvaliselt. Eriti kui kõik on sinuni foldinud ja sa pead avama sealt. Selles limiidis ei ole mingit metat. Mängija ei vaata, et saatana sigitis mängib nii nitilt. Mängijad ei ürita midagi fancyt kui neil ei ole kätt. Mingit laia rangega 4beti ei ole. Mängijad ütlevad sulle oma panustamisega kas neil on käsi või mitte. Oota oma kätt ja korja see BI ülesse.
                          C-betimine 2 või enama mängija vastu, kui sul ei ole mingit equityt on raha põletamine.

                          Ma arvan, et sa lihtsalt mõtled liiga palju, kõrgele ja kaugele. Baby steps.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #463
                            Re: bemeks

                            viimane post on küll selline millega ei saa nõus olla. varastada tuleb nii palju kuni keegi vastu hakkab. Terve pokkeri mäng ongi ju battle for the blinds.

                            Comment

                            • KristjanRawk
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 1133

                              #464
                              Re: bemeks

                              stealin sb pealt any2'ga regi vastu ja enamvähem kätega buttoni pealt kui tagid vasakul.
                              fishe ei steali, need callivad niivõinaa. steal ~30

                              ei limpagi. ma ise kahtlustan ka seda et mõtlen liiga üle kõiki käsi, kuigi asi peaks elementaarne olema.
                              igatahes pacificus proovin mängida tavalist tagi, jätan sitemad käed pf välja ep jne pealt ning vaatab mis saama hakkab, seda vähemalt nl6's.
                              Last edited by KristjanRawk; 21.11.10, 19:22.

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #465
                                Re: bemeks

                                lisasin msn-i

                                Comment

                                Working...