[NL50-100 SH] starving

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #466
    Re: bemeks

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #467
      Re: bemeks

      statside järgi oled küll solid tyyp. viitsid siis viska mõned viimase aja suuremad kaotatud käed ülesse (obv mitte coolereid). äkki postflop miski mädaneb.
      kuigi ise arvan, et oled lihtsalt sita jooksu peal pikemat aega. kuidas viimasel ajal läinud on?

      Comment

      • KristjanRawk
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 1133

        #468
        Re: bemeks

        alguses olin täielik oinas, lasin looselt igast affide vastu, panin end rasketesse situatsioonidesse. nüüd paar videot vaadatud, cbetti korrigeeritud, pf range muudetud tightimaks, ning tundub et töötab, sample küll üliväike, aga ei leki enam niipalju nt nonsd joone pealt. suured tänud Provokerile, kes suunas mind natukene ning aitas.

        täna õhtul tuli külla ka siukene käsi, vastane näitas ka keskmist 888 mängijat.
        $0.03/$0.06 No Limit Holdem
        888
        2 Players
        Hand Conversion Powered by weaktight.com

        Stacks:
        BTN Hero ($7.88)
        BB Barbika14 ($5.04)

        Pre-Flop: ($0.09, 2 players) Hero is BTN J A
        Hero raises to $0.18, Barbika14 calls $0.12

        Flop: 2 10 K ($0.36, 2 players)
        Barbika14 checks, Hero bets $0.21, Barbika14 calls $0.21

        Turn: A ($0.78, 2 players)
        Barbika14 checks, Hero bets $0.52, Barbika14 calls $0.52

        River: Q ($1.82, 2 players)
        Barbika14 checks, Hero bets $0.91, Barbika14 calls $0.91

        Final Pot: $3.64
        Barbika14 shows
        10 6
        Hero shows
        J A

        Hero wins $3.43 (net +$1.61)

        Barbika14 lost $1.82
        Last edited by KristjanRawk; 27.11.10, 19:56.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #469
          Re: bemeks

          nl6? awesome :D
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • KristjanRawk
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 1133

            #470
            Re: bemeks

            limiit on naljakas jah aga plaan varsti üles liikuda nl10sse.

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #471
              Re: bemeks

              huvitav käsi mis tuli isegi ära, üritan vaikselt nl10s nokitseda, hetkel be paarsada kätt, aga pole midagi. :)


              $0.05/$0.10 No Limit Holdem
              888
              6 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              UTG djdillan ($7.41)
              UTG+1 fcuom2005 ($5)
              CO liam1215 ($10.35)
              BTN zanderenjo ($10.25)
              SB mari0m ($7.60)
              BB Hero ($10)

              Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Hero is BB 8 8
              djdillan calls $0.10, fcuom2005 calls $0.10, liam1215 calls $0.10, 1 fold, mari0m calls $0.05, Hero checks

              Flop: Q 8 K ($0.50, 5 players)
              mari0m bets $0.50, Hero raises to $1.50, djdillan raises to $2.50, fcuom2005 calls $2.50, 1 fold, mari0m goes all-in $7.50, Hero goes all-in $9.90, djdillan goes all-in $4.81, fcuom2005 goes all-in $2.40

              Turn: 4 ($27.71, 4 players, 4 all-in)

              River: 4 ($27.71, 4 players, 4 all-in)

              Final Pot: $27.71
              mari0m shows
              9 5
              Hero shows
              8 8
              djdillan shows
              K 10
              fcuom2005 shows
              A K

              Hero wins $28.73 (net +$18.73)

              mari0m lost $7.60
              djdillan lost $7.41
              fcuom2005 lost $5
              liam1215 lost $0.10
              Last edited by KristjanRawk; 29.11.10, 19:58.

              Comment

              • KristjanRawk
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 1133

                #472
                Re: bemeks

                5 pilti iga päev nüüdsest

                Comment

                • Relamz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1467

                  #473
                  Re: bemeks

                  jei

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #474
                    Re: bemeks

                    Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                    5 pilti iga päev nüüdsest
                    http://kristjanrawk.tumblr.com/
                    isegi mu displei pilt on sealt võetud , kuradi mõnna blog!

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #475
                      Re: bemeks

                      Algselt postitas mehumble Vaata postitust
                      See on täiesti idiootsus teha mingeid suuri muutusi oma mängus. Ega sa ei mängi turniire, et sa pead varastama blinde võimalikult palju. Cashis pole see nii oluline osa sinu mänguplaanist. Kui nüüd aus olla, siis blinde otseselt ei varastatagi. Sa ei tõstaks ju CO ja BTNi pealt niisama iga kahe kaardiga, et võita blindid. Sa ei taha mingite rääbistega mängida agressiivse sb,bb vastu.
                      Agresiivsete vastaste vastu muidu me ei varasta nii palju.

                      On küll oluline osa varastamine.
                      Ja ma jah tõstan any2ga CO-lt ja BTN-lt tight vastaste vastu.
                      Ja kui nüüd aus olla siis blinde otseselt varastatakse.
                      Ja ma arvan,et ma cashis varastan neid blinde sitakanti rohkem kui turnadel.
                      Täielik bs mees see osa su jutust.

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #476
                        Re: bemeks

                        kolisin

                        http://foorum.pokkeriprod.com/blog.php?482-KristjanRawk

                        Comment

                        • KristjanRawk
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 1133

                          #477
                          Re: bemeks

                          päevik tagasi, vana saate ülemise posti pealt lugeda.
                          igatahes praegu lasen nl30 6maxi, nl50te tahaks kiiresti tagasi minna, kuna too jäi mindseti ja jooksu tõttu biitimata.
                          viimased nädal aega olen nii sitta mäng teinud kui võimalik, ajan end ka tili sellega ja papp läheb
                          nüüd enamvähem kokku võtnud ja esimene plusspäev üle pika aja, 2bi, aga asi seegi.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #478
                            Re: bemeks

                            Võiksid pealkirja ka panna, mida mängid - näiteks [30NL 6max] Bemexi pokkeriblogi. Teistel on lihtsam filtreerida.

                            Comment

                            • KristjanRawk
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 1133

                              #479
                              Re: [NL30 6max] kas sina tead, kes sul külas on käinud võibolla?

                              pildiblogi funkab ikka samamoodi, paar päeva oli ainult tühjus

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #480
                                Re: [NL30 6max] kas sina tead, kes sul külas on käinud võibolla?

                                Slava bogu, et päevikud lahti tehti :D

                                Comment

                                Working...