Re: [NL25-6max@Stars] Ühe mängija lugu
Kui aus olla siis see mu viga ongi. Jees, tra pean foldima õppima vist tõesti, eriti fishide vastu...ega nad vast eriti õhuga ei küta tõesti. Kui ühe vastase vastu olen, siis cbeti panen enamus kordi ikka, ka siis kui flop mulle täiega mööda. Tavaliselt saan omale, aga olen ka nutsi otsa kukkunud.
Kui aus olla siis see mu viga ongi. Jees, tra pean foldima õppima vist tõesti, eriti fishide vastu...ega nad vast eriti õhuga ei küta tõesti. Kui ühe vastase vastu olen, siis cbeti panen enamus kordi ikka, ka siis kui flop mulle täiega mööda. Tavaliselt saan omale, aga olen ka nutsi otsa kukkunud.
Comment