[NL25-6max@Stars] Ühe mängija lugu

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nalg
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 489

    #61
    Re: [NL25-6max@Stars] Ühe mängija lugu

    Kui aus olla siis see mu viga ongi. Jees, tra pean foldima õppima vist tõesti, eriti fishide vastu...ega nad vast eriti õhuga ei küta tõesti. Kui ühe vastase vastu olen, siis cbeti panen enamus kordi ikka, ka siis kui flop mulle täiega mööda. Tavaliselt saan omale, aga olen ka nutsi otsa kukkunud.

    Comment

    • timukasr
      Vana Tegija
      • Nov 2008
      • 1099

      #62
      Re: [NL25-6max@Stars] Ühe mängija lugu

      See on normaalne, et cbetid igakord ei tööta (näiteks mul on 75 prossase cbetiga success 50 protsenti). Kui vastane callib su cbeti ja sul ei ole midagi, siis ei pea ju kohe broke minema.

      Comment

      • nalg
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2010
        • 489

        #63
        Re: [NL25-6max@Stars] Ühe mängija lugu

        Mul flop cbet% 94,3 ja success 75,8%. Liiga palju vist :D

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #64
          Re: [NL25-6max@Stars] Ühe mängija lugu

          mis limiidis? kui suur sample? suht müstika tundub 76% success 95% bettimise juures

          Comment

          • nalg
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2010
            • 489

            #65
            Re: [NL25-6max@Stars] Ühe mängija lugu

            Mainisin eespool, et mudalimiidis, NL2. Mis asi see sample on? Aga no ma pole seal palju käsi mänginud ka Hem-iga. Hem-is on ca 1,2K käsi ainult. See ilmselgelt vähe.

            Comment

            • timukasr
              Vana Tegija
              • Nov 2008
              • 1099

              #66
              Re: [NL25-6max@Stars] Ühe mängija lugu

              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
              mis limiidis? kui suur sample? suht müstika tundub 76% success 95% bettimise juures
              Typo, cbet 75 ja success 50 - moblaga kirjutasin.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #67
                Re: [NL25-6max@Stars] Ühe mängija lugu

                ei ma kirjutasin nalgi kohta. see on müstika.

                Comment

                • oitarvi
                  Vana Tegija
                  • Jan 2009
                  • 1231

                  #68
                  Re: [NL25-6max@Stars] Ühe mängija lugu

                  Algselt postitas nalg Vaata postitust
                  Mainisin eespool, et mudalimiidis, NL2. Mis asi see sample on? Aga no ma pole seal palju käsi mänginud ka Hem-iga. Hem-is on ca 1,2K käsi ainult. See ilmselgelt vähe.
                  Sample on käte arv. Ilmselgelt 1.2k käsi ei näita mitte midagi. Ka 20K ei näita. Mängi oma 100K kätt vähemalt ära ja hakka alles siis järeldusi tegema. :)

                  Comment

                  • timukasr
                    Vana Tegija
                    • Nov 2008
                    • 1099

                    #69
                    Re: [NL25-6max@Stars] Ühe mängija lugu

                    See kuu siis läbi. Algus läks kehvast, siis vähendasin laudade arvu ja hakkasin veits paremini mängima ning tunda oli ka kerge heater, kuid tunne oli petlik, sest hakaksin liiga palju spewima ja raha kadus kohe. Eks proovib järgmine kuu paremini!

                    Comment

                    Working...