Tere!
Kuna otsustasin uuesti grindima hakata mõtlesin, et võiks teha ka kerge päeviku, et lüüa kulud kokku ja hoida oma eesmärkidel silma peal. Kirjutan siia, siis rohkem pokkerist - kui tihti? seda ma ei tea, aga kindlasti mitte iga päev, vb isegi mitte iga nädal. Praegu ei ole ma ka kindel, kas ma üldse edasi grindin või mida ma teen, sest pokkerist oli mingi aeg kopp ees, perekond suhtub sellesse negatiivselt jne, aga eks näeb.
Ajalugu
Pokkerit olen mänginud ca 3 aastat. Alustasin pokerstrategy saidilt ja pole kunagi ise raha sisse pannud. Võib-olla tänu sellele ei ole mul ka eriti suuri emotsioone ja tilt ei ole suur probleem. Rohkem enda lollus. Igatahes 3 aastast esimese tiksusin niisama busto ja $100 piiri peal, siis hakkasin turnasid hittima ja edasi liikusin starsi, kus hittisin veel rohkem turnasid ja olin ka NL200 regular mõned kuud. Sealt tuli päris hea teenistus, aga 2009 suvega, kadus keskendumine ja proovisin badugit, turnasid oma BR väljas jne ning kaotasin ca 50% bankrollist ($4k vb). Kuna perekonna (vanemate) süvenenum vastuolek nö gamblimise vastu suurenes, siis kadus ka endal motivatsioon mängimiseks ja see mida kord armastasin muutus tüütuks tööks. Aasta lõpus võtsin vanalt kontolt rahad välja nii uue seaduse pärast kui selle pärast, et sain 18 ja saan enam-vähem seaduslikult mängida, aga võta näpust tegelt ikka ei saa ka, sest nüüd peab siis 21 olema. Vot kuna see on suht seadusevastane, siis võtsin suurema osa rahad välja, kandsin enda accounti $300 ja kavatsen sellega tiksuda. Uuesti mängimise põhjus oli ka see, et ma ei oska mitte midagi enam arvutis teha.
Mis edasi?
Võtan ette NL10 6-max ja hakkan seda mängima. 16 laual, sest mul on kogemusi ja tunnen, et olen sellest üle. Esimene sessioon lõppes +40bb/100, aga samas teine 2x pikem sessioon lõppes -10bb/100 nii et natuke peab veel mõtlema. Lubasin ka endale, et loen iga päev vähemalt ühe pokkeriteemalise artikli läbi ja loomulikult uurin teiste postitatud käsi. Eks näe, mis saab.
Hetkel, siis NL10 graafik üsna nutune. Vb oli esimesel 700 käel heater vb oli midagi valesti üle jäänud 1400 käel:

Siin kohal sooviks foorumikasutajate abi, et kust ma leian HEMis sellise koha, kus ta annab mu kohta igasugu statse, praegu on reportsi all ainult 6-7 mitte midagi erilist ütlevat statsi.
Kuna otsustasin uuesti grindima hakata mõtlesin, et võiks teha ka kerge päeviku, et lüüa kulud kokku ja hoida oma eesmärkidel silma peal. Kirjutan siia, siis rohkem pokkerist - kui tihti? seda ma ei tea, aga kindlasti mitte iga päev, vb isegi mitte iga nädal. Praegu ei ole ma ka kindel, kas ma üldse edasi grindin või mida ma teen, sest pokkerist oli mingi aeg kopp ees, perekond suhtub sellesse negatiivselt jne, aga eks näeb.
Ajalugu
Pokkerit olen mänginud ca 3 aastat. Alustasin pokerstrategy saidilt ja pole kunagi ise raha sisse pannud. Võib-olla tänu sellele ei ole mul ka eriti suuri emotsioone ja tilt ei ole suur probleem. Rohkem enda lollus. Igatahes 3 aastast esimese tiksusin niisama busto ja $100 piiri peal, siis hakkasin turnasid hittima ja edasi liikusin starsi, kus hittisin veel rohkem turnasid ja olin ka NL200 regular mõned kuud. Sealt tuli päris hea teenistus, aga 2009 suvega, kadus keskendumine ja proovisin badugit, turnasid oma BR väljas jne ning kaotasin ca 50% bankrollist ($4k vb). Kuna perekonna (vanemate) süvenenum vastuolek nö gamblimise vastu suurenes, siis kadus ka endal motivatsioon mängimiseks ja see mida kord armastasin muutus tüütuks tööks. Aasta lõpus võtsin vanalt kontolt rahad välja nii uue seaduse pärast kui selle pärast, et sain 18 ja saan enam-vähem seaduslikult mängida, aga võta näpust tegelt ikka ei saa ka, sest nüüd peab siis 21 olema. Vot kuna see on suht seadusevastane, siis võtsin suurema osa rahad välja, kandsin enda accounti $300 ja kavatsen sellega tiksuda. Uuesti mängimise põhjus oli ka see, et ma ei oska mitte midagi enam arvutis teha.
Mis edasi?
Võtan ette NL10 6-max ja hakkan seda mängima. 16 laual, sest mul on kogemusi ja tunnen, et olen sellest üle. Esimene sessioon lõppes +40bb/100, aga samas teine 2x pikem sessioon lõppes -10bb/100 nii et natuke peab veel mõtlema. Lubasin ka endale, et loen iga päev vähemalt ühe pokkeriteemalise artikli läbi ja loomulikult uurin teiste postitatud käsi. Eks näe, mis saab.
Hetkel, siis NL10 graafik üsna nutune. Vb oli esimesel 700 käel heater vb oli midagi valesti üle jäänud 1400 käel:

Siin kohal sooviks foorumikasutajate abi, et kust ma leian HEMis sellise koha, kus ta annab mu kohta igasugu statse, praegu on reportsi all ainult 6-7 mitte midagi erilist ütlevat statsi.



8 
K
(two pair, Kings and Sixes)
Comment