[NL25-6max@Stars] Ühe mängija lugu

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timukasr
    Vana Tegija
    • Nov 2008
    • 1099

    #1

    [NL25-6max@Stars] Ühe mängija lugu

    Tere!

    Kuna otsustasin uuesti grindima hakata mõtlesin, et võiks teha ka kerge päeviku, et lüüa kulud kokku ja hoida oma eesmärkidel silma peal. Kirjutan siia, siis rohkem pokkerist - kui tihti? seda ma ei tea, aga kindlasti mitte iga päev, vb isegi mitte iga nädal. Praegu ei ole ma ka kindel, kas ma üldse edasi grindin või mida ma teen, sest pokkerist oli mingi aeg kopp ees, perekond suhtub sellesse negatiivselt jne, aga eks näeb.

    Ajalugu
    Pokkerit olen mänginud ca 3 aastat. Alustasin pokerstrategy saidilt ja pole kunagi ise raha sisse pannud. Võib-olla tänu sellele ei ole mul ka eriti suuri emotsioone ja tilt ei ole suur probleem. Rohkem enda lollus. Igatahes 3 aastast esimese tiksusin niisama busto ja $100 piiri peal, siis hakkasin turnasid hittima ja edasi liikusin starsi, kus hittisin veel rohkem turnasid ja olin ka NL200 regular mõned kuud. Sealt tuli päris hea teenistus, aga 2009 suvega, kadus keskendumine ja proovisin badugit, turnasid oma BR väljas jne ning kaotasin ca 50% bankrollist ($4k vb). Kuna perekonna (vanemate) süvenenum vastuolek nö gamblimise vastu suurenes, siis kadus ka endal motivatsioon mängimiseks ja see mida kord armastasin muutus tüütuks tööks. Aasta lõpus võtsin vanalt kontolt rahad välja nii uue seaduse pärast kui selle pärast, et sain 18 ja saan enam-vähem seaduslikult mängida, aga võta näpust tegelt ikka ei saa ka, sest nüüd peab siis 21 olema. Vot kuna see on suht seadusevastane, siis võtsin suurema osa rahad välja, kandsin enda accounti $300 ja kavatsen sellega tiksuda. Uuesti mängimise põhjus oli ka see, et ma ei oska mitte midagi enam arvutis teha.

    Mis edasi?
    Võtan ette NL10 6-max ja hakkan seda mängima. 16 laual, sest mul on kogemusi ja tunnen, et olen sellest üle. Esimene sessioon lõppes +40bb/100, aga samas teine 2x pikem sessioon lõppes -10bb/100 nii et natuke peab veel mõtlema. Lubasin ka endale, et loen iga päev vähemalt ühe pokkeriteemalise artikli läbi ja loomulikult uurin teiste postitatud käsi. Eks näe, mis saab.

    Hetkel, siis NL10 graafik üsna nutune. Vb oli esimesel 700 käel heater vb oli midagi valesti üle jäänud 1400 käel:



    Siin kohal sooviks foorumikasutajate abi, et kust ma leian HEMis sellise koha, kus ta annab mu kohta igasugu statse, praegu on reportsi all ainult 6-7 mitte midagi erilist ütlevat statsi.
  • mkva
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1972

    #2
    Re: Ühe mängija lugu

    Ma ei tea, ma su teksti läbi ei lugenud, kuna olen väsinud, aga soovin sulle edu laudades.

    Tegelt tahtsin öelda, et sul on väga viis pealkiri!

    Comment

    • Lutzky
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1829

      #3
      Re: Ühe mängija lugu

      emm, 16 lauda on liig - praegu teed motoorseid liigutusi, järgmisel limiidil samamoodi (st väga raske seda muuta). ära lange lõksu nagu paljud (sh ka mina kunagi).

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #4
        Re: Ühe mängija lugu

        Algselt postitas timukasr

        Siin kohal sooviks foorumikasutajate abi, et kust ma leian HEMis sellise koha, kus ta annab mu kohta igasugu statse, praegu on reportsi all ainult 6-7 mitte midagi erilist ütlevat statsi.
        yo reportsi tabis on vasakul "+" ja "-" märk, nendega saad siis lisada/eemaldada statte. Igakord kui midagi lisad, siis kliki "refresh" ka, automaatselt ta ei uuenda miskipärast.

        gl

        Comment

        • timukasr
          Vana Tegija
          • Nov 2008
          • 1099

          #5
          Re: Ühe mängija lugu

          Aitäh lenC! Too 16 lauda on tõesti liig, aga ma olen harjunud niimodi ja kui vähem laudu on, siis hakkab igav ja tekib fancy play sündroom. Lisaks alustasin pokerdamist short stack strategyga (kahjuks), kus alla 24 laua oli võimatu mängida. Ükskord rummise peaga sai 52 lauda korraga mängitud ($1 DON, ROI oli 8%). Kõrgemal limiidil ma obv nii ei teeks.

          Comment

          • timukasr
            Vana Tegija
            • Nov 2008
            • 1099

            #6
            Re: Ühe mängija lugu

            Mõtsin, et võiks oma Guitar Hero kitarriga



            pokkerit mängida. Vaatasin mingi venna õpetust, kust sain sellise hea programmi nagu xpadder ja panin roh, pun jne nupud f1, f2... Pick key läks F6 ja F7. Siis sai table ninja tõmmatud ning pandud nupud fold, check, call, bet ning pick key oli raise amount tõstmiseks langetamiseks. Ühele nupule ei oska isegi rakendust leida. Igatahes, kuigi ma polnud varem table ninjat kasutanud mõtlesin, et avan 16 lauda ja läheb minna. See osutus kole raskeks, sest actionit nii palju ja mul polnud aimugi, kus oli bet nupp jne. Alati pidi mõtlema 5 sekki enne igat liigutust. Tulin mõistusele ja lasin 9 lauaga edasi. Kiire oli endiselt, aga vähehaaval hakaks looma.

            Potentsiaali sellel süsteemil on, aga see nõuab kindlasti mingi nädal harjutamist vb (mitte nagu guitar heroga, kus ma olen pool professionaal ja kui keegi tahab netis battleda, siis saadke holla).

            Sess, enda üllatuseks, lõppes plussiga, aga eks väheste laudade pärast tegin rohkem fancy playd ja kaardi runnil polnud väga viga. Misclicke oli ka ikka omajagu.



            P.S. kõik 4 joont üle nulli

            Comment

            • seep
              Grinder
              • Dec 2009
              • 698

              #7
              Re: Ühe mängija lugu

              Käi ära, ma LOLisin praegu räigelt! ;D guitarherost pokkeripro

              Comment

              • kureko1
                Julm Donk
                • Nov 2009
                • 52

                #8
                Re: Ühe mängija lugu

                edu igatahes!

                Comment

                • Timpz
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2029

                  #9
                  Re: Ühe mängija lugu

                  gl minu poolt ka


                  teeme live millalgi?

                  Comment

                  • timukasr
                    Vana Tegija
                    • Nov 2008
                    • 1099

                    #10
                    Re: Ühe mängija lugu

                    Obv - AK vs KK all-in pre - run it twice ja ma korjan poti mõelamd korrad.

                    Comment

                    • Timpz
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2029

                      #11
                      Re: Ühe mängija lugu

                      ^^ seekord valin parema seati :D

                      Comment

                      • StripPoker
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 609

                        #12
                        Re: Ühe mängija lugu

                        Mida sa selle kitarriga jamad? :D Pane parem TableNinja + Xpadder + mingi gamepad USBsse. (mul endal näiteks 115.- Saiteki pult) Mugavamat ja kiiremat lahendust ei oska unes ka näha onlinepokkeri mängimiseks.

                        Comment

                        • Timpz
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2029

                          #13
                          Re: Ühe mängija lugu

                          Algselt postitas StripPoker
                          Mida sa selle kitarriga jamad? :D Pane parem TableNinja + Xpadder + mingi gamepad USBsse. (mul endal näiteks 115.- Saiteki pult) Mugavamat ja kiiremat lahendust ei oska unes ka näha onlinepokkeri mängimiseks.
                          mul ainult mingi logitechi pask, muidu sama :D

                          Comment

                          • timukasr
                            Vana Tegija
                            • Nov 2008
                            • 1099

                            #14
                            Re: Ühe mängija lugu

                            Jälle üks positiivne sess, lasin 11-12 lauda, oleks võind veits pikemalt mängida aga poh:


                            Huvitavam käsi ka:

                            Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 455214
                            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                            Hero (BTN): $10.25
                            YitaL (SB): $5.85
                            Atschi77 (BB): $7.75
                            Ralfmalf (UTG): $10.30
                            iamoov (MP): $10.70
                            DodyR (CO): $14.60

                            Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with 9 8
                            3 folds, Hero raises to $0.30, 1 fold, Atschi77 calls $0.20

                            Flop: ($0.65) 9 K 6 (2 players)
                            Atschi77 checks, Hero bets $0.40, Atschi77 raises to $0.90, Hero calls $0.50

                            Turn: ($2.45) K (2 players)
                            Atschi77 bets $1.80, Hero calls $1.80

                            River: ($6.05) 5 (2 players)
                            Atschi77 bets $2.30, Hero calls $2.30

                            Final Pot: $10.65
                            Hero shows 9 8 (two pair, Kings and Nines)
                            Atschi77 shows 6 7 (two pair, Kings and Sixes)
                            Hero wins $10.15
                            (Rake: $0.50)

                            Comment

                            • timukasr
                              Vana Tegija
                              • Nov 2008
                              • 1099

                              #15
                              Re: Ühe mängija lugu

                              Tra mingi imelik sessioon tuli. Beatisin kõiki räigelt, siis tuli see käsi:

                              Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 459967
                              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                              Hero (CO): $10.30
                              BTN: $9.10
                              SB: $10.00
                              BB: $10.75
                              UTG: $11.90

                              Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with J Q
                              1 fold, Hero raises to $0.30, BTN calls $0.30, 2 folds

                              Flop: ($0.75) K K 4 (2 players)
                              Hero checks, BTN bets $0.30, Hero calls $0.30

                              Turn: ($1.35) 6 (2 players)
                              Hero checks, BTN bets $0.50, Hero calls $0.50

                              River: ($2.35) 7 (2 players)
                              Hero checks, BTN bets $1.50, Hero calls $1.50

                              Final Pot: $5.35
                              Hero shows J Q (a pair of Kings)
                              BTN shows Q J (a pair of Kings)
                              Hero wins $2.55
                              BTN wins $2.55
                              (Rake: $0.25)


                              Pärast seda läksin pauku täis, hakkasin 3-bettima, mai tea mida veel tegema ja siis läkski sessioon nässu.

                              Comment

                              Working...