Seep - pokker on kirg, kuid elu on tähtsam

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • soouni
    Grinder
    • Jul 2010
    • 771

    #466
    Re: Seep - DoN'id on moes!

    GL seep, pärast võid coachi teha:)

    Comment

    • QKulgur
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 484

      #467
      Re: Seep - DoN'id on moes!

      Postitan sulle siia inspiratsiooniks enda viimase 5 päeva 5-ste graafiku:)

      Last edited by QKulgur; 09.08.10, 16:11.

      Comment

      • seep
        Grinder
        • Dec 2009
        • 698

        #468
        Re: Seep - DoN'id on moes!

        Soouni, eks näis mis elu näitab jah...:D:D

        QKulgur, magus! Ega ma ei saa ju nüüd kehvem olla kui sina, pean ka kenasti biitima hakkama!:D

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #469
          Re: Seep - DoN'id on moes!

          Proovisin ka üheseid DONe veits. 6tk tegin. Suht hea raha teenimisvõimalus, sest tase on päris nõrk ja passiivne.
          Kahel korral tõmmati 3 outer ning 1x 2 outer (nendes langesin kõigis. :D) , muidu oli okei!

          Comment

          • seep
            Grinder
            • Dec 2009
            • 698

            #470
            Re: Seep - DoN'id on moes!

            :O Ma arvasin, et see on lihtne, muidugi sai kõik vead üle vaadatud... aga 6BI miinuses 5.4$ omades. Hetkel liigun tagasi alla. Ütleks veel nii palju, et tegin sessid koguaeg 5 turniiri max korraga. Suht otsene allamäge sõit... although luck adjusted on 26$+ peal... hmm... Enivei, Liigun alla tagasi, hakkan vaikselt uuesti üles grindima. Isegi kui oli mingi väga bad run, siis tuleb üle saada sellest! Seni tilti pole veel kogenud õnneks DoNides, kuigi natuke masendav see situatsioon on. Aga no grindima alla uuesti! Wish me luck, so i'd be back on the saddle after few sessions!

            Comment

            • QKulgur
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2008
              • 484

              #471
              Re: Seep - DoN'id on moes!

              hakkasin eile don-ide mängimisest videot tegema aga keset salvestamist kuskil mid faasis sai arvutil kõvakas täis, fail. Varsti proovin uuesti

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #472
                Re: Seep - DoN'id on moes!

                Algselt postitas seep Vaata postitust
                :O Ma arvasin, et see on lihtne, muidugi sai kõik vead üle vaadatud... aga 6BI miinuses 5.4$ omades. Hetkel liigun tagasi alla. Ütleks veel nii palju, et tegin sessid koguaeg 5 turniiri max korraga. Suht otsene allamäge sõit... although luck adjusted on 26$+ peal... hmm... Enivei, Liigun alla tagasi, hakkan vaikselt uuesti üles grindima. Isegi kui oli mingi väga bad run, siis tuleb üle saada sellest! Seni tilti pole veel kogenud õnneks DoNides, kuigi natuke masendav see situatsioon on. Aga no grindima alla uuesti! Wish me luck, so i'd be back on the saddle after few sessions!
                Jamasti:( Kindlasti note-i ära regularid 5,4$ don-ides kui neid teed hiljem. Loodan ,et saab lugeda paar sessi hiljem ,et jätkad uuesti 5stes. Edu mees!

                Comment

                • seep
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 698

                  #473
                  Re: Seep - DoN'id on moes!

                  25 tükki 1.15$ omasid tehtud, ROI 18.3%. Teen 100 tükki kokku ära, siis proovin jälle kätt 5.4stes... Kui vaadata buy-inidega graafikut, siis see ei paistagi nii inetu 2x suurem swing kui tavaliselt, aga kui vaadata $ pealt, siis süda läheb pahaks.:D

                  Comment

                  • QKulgur
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 484

                    #474
                    Re: Seep - DoN'id on moes!

                    tegin don-ide video ära, viskasin uploadima, tunniga peaks üleval olema.

                    Comment

                    • seep
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 698

                      #475
                      Re: Seep - DoN'id on moes!

                      Super!:) Loodame et on abi...

                      Comment

                      • QKulgur
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2008
                        • 484

                        #476
                        Re: Seep - DoN'id on moes!

                        http://foorum.pokkeriprod.com/showth...324#post240324

                        Comment

                        • seep
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 698

                          #477
                          Re: Seep - DoN'id on moes!

                          Hommikul tõmban ära, vaatan ära!:) Tänks!

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #478
                            Re: Seep - DoN'id on moes!

                            Kas keegi targem ütleks, kui suure sample peale võib Don-ide kohta öelda, et oled võitev?
                            Ja kui suured swingid võivad tekkida?
                            Tegin ka 1.10 mõnikümmend mängu, tüütas ära, kuna kasum pisike.
                            Siis proovisin 5.40.
                            Esimesed 25 mängu võitsin 13/12, ehk väike miinus
                            siis 6/4
                            6/4
                            10/3
                            7/3 ja arvasin, et olen tegija.
                            Viimane sess sita jooksuga 4/6 ja jahutas maha veidi.

                            Comment

                            • seep
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 698

                              #479
                              Re: Seep - DoN'id on moes!

                              200 mängu annab aimu mis suunas sa liigud - võitev või kaotav(aga võib ka hiiter olla), 1000 mängu annab 6+-% ROI täpsusega su oskuse, 2000 mängu 4%+-, 5000 mängu +-2% ja 10k mängu põhimõtteliselt ütleb ära, mis ROIga sa suudad mängida. Ja kuni 9BI swingid on tavalised(nii palju kui ma highstakes mängijate kirjutisi olen lugenud) eriti algul.

                              Ja kui sa postitad, mitu mängu võitsid/kaotasid siis tee seda nii: võitsin nt 15/25st. DoNid on küll väike kasum, aga need on stabiilne kasum... kui suudad 40 lauda juba 1.15$ regular DoNe teha, võidad kuskil 70% mängudest(mis on võimalik), siis kasumiks saad juba 10$, mis $/hr rate puhul on 7-8$/hr(parem kui NL2,NL5,NL10 sõduritel).

                              Endal hetkel on veel teha 50 mängu, enne kui proovin uuesti 5.4$ DoNe, ei taha kiirustada... teen 50 mängu ära, loen veel miskit, uurin oma mängu. 2. korraga peab lihtsalt hakkama biitima kohe! 2 mängu pärast on jälle 100 mängu täis ka... nüüdsiis juba 400s mäng tuleb 2 mängu pärast. Täna ei jõua kahjuks mängida, sünnipäevale minek...

                              Comment

                              • raaids
                                Grinder
                                • Mar 2009
                                • 606

                                #480
                                Re: Seep - DoN'id on moes!

                                5000 mängu tuleb ikka vähemalt jah ära teha et näha midagi, mul on olnud 1500 mängulisi heatereid ja 1000 mängulisi downswinge

                                Comment

                                Working...