Back to the future [NL16 6max] @ Stars
Collapse
X
-
Re: Uus algus [NL10 6max]
???Algselt postitas qbj0hn Vaata postitustTean jah, 5 coronat ja pizza on sees obv, haun plaane.
Comment
-
Re: Uus algus [NL10 6max]
Täna tekkis üle pika aja jälle uus võimalus mängida ja kohe karistati seda 6 buy inise langusega.
Kuidas seda kätt oleksite mänginud? Tagant järgi vaadates tundub vist olevat vastas set?
1.(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 2086487
DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter
SB: $17.64 - VPIP: 14, PFR: 10, 3B: 12, AF: 3.0, Hands: 58
BB: $5.14 - VPIP: 48, PFR: 19, 3B: 5, AF: 1.3, Hands: 58
Hero (CO): $10.05 - VPIP: 14, PFR: 11, 3B: 4, AF: 2.9, Hands: 184210
BTN: $10.00 - VPIP: 16, PFR: 9, 3B: 4, AF: 6.0, Hands: 58
Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with K
A 
Hero raises to $0.30, 1 fold, SB calls $0.25, BB calls $0.20
Flop: ($0.90) Q
5
A
(3 players)
SB checks, BB bets $0.10, Hero raises to $0.60, SB calls $0.60, BB folds
Turn: ($2.20) 9
(2 players)
SB bets $1.20, Hero raises to $3.20, SB calls $2
River: ($8.60) 3
(2 players)
SB bets $6.10, Hero folds
2. CO stealis 46%. Tahtsin teda karistada ning 3bettisin. CO foldis aga kaasa tuli hoopis BB. Kas me oleme riveris juba nii committed, et oleks pidanud callima?
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2086504
DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter
UTG: $11.47 - VPIP: 17, PFR: 13, 3B: 3, AF: 1.8, Hands: 624
MP: $12.67 - VPIP: 16, PFR: 12, 3B: 8, AF: 6.0, Hands: 49
CO: $10.00 - VPIP: 31, PFR: 28, 3B: 7, AF: 9.0, Hands: 65
BTN: $8.26 - VPIP: 41, PFR: 13, 3B: 15, AF: 0.5, Hands: 46
Hero (SB): $13.05 - VPIP: 14, PFR: 11, 3B: 4, AF: 2.9, Hands: 184210
BB: $10.00 - VPIP: 24, PFR: 21, 3B: 19, AF: 0.8, Hands: 86
Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with K
6 
2 folds, CO raises to $0.30, 1 fold, Hero raises to $1.10, BB calls $1, 1 fold
Flop: ($2.50) K
8
8
(2 players)
Hero bets $1.50, BB calls $1.50
Turn: ($5.50) A
(2 players)
Hero bets $3.00, BB calls $3
River: ($11.50) 9
(2 players)
Hero checks, BB bets $4.40, Hero folds
3. See on pigem selline üle üldine küsimus. Kui ma olen nt CO või BTN, ja MP1 raisib 3xBB. Siis mis kätega te 3bettiksite teda? Kas ainult Ako, AQs või paarid JJ+? Või peaks natuke loosem olema?
4. Kui keegi oleks nii hea inimene ja palun viskaks mu statidele pilgu peale. Kas mingid leakid kriiskavad kohe silma?
Statistika:

Ja positsioonid:
Comment
-
Re: Uus algus [NL10 6max]
ak - ära raise turn nii niti vastu, overrepid kätt praegu! river on hea fold
k6 - väga nõrk käsi millega 3betida! sa peaks seal 3betima merged range, üldse mitte sellised räbalaid bluffe. turn on halb bet, sest any kunn on split halvemalt valuet ei saa. ainuke põhjus betida on, et ei laseks nt 9x9c-l oma equity realiseerida mis on poor reason!
3) 3beti kätega mis too weak to call!! ja kindlasti mitte k6s, sest su ranges on "paremaid halvemaid" käsi
nt ütleme std olukord kus fishi blindides pole ja mingi decent squeeze %-ga reg hoopis seal. siis nt halb flatida käsi QJs KQo ATs sest tihti saad sqz ja siis halb jätkata, et parem neid 3betida isegi kui sa pmslt bluffid nendega st loodad, et villain foldib aga kui callib oop siis sul väga decent käsi ip millega profitable mängida. kui fish blindides siis obv callid need käed hoopis ja ei pea üldse 3betima
ja alati mõtle, mis su range on. nt kui sa foldiks btn-ilt K9s mp raisele, siis on mõttetu ju bluffida k6s, sest sul paremaid käsi
obv kui sul read, et villain foldib mingi 75%, siis ei pea nii käsi pickima aga arvan 10nl callitakse 3bete tihti oop, niiet mõttetu sellseid räbalaid nagu K5s jne 3betida
in overall tundub, et proovid liiga palju! proovi mingi periood rohkem weak tight mängida, anna regidele rohkem respekti. arvan, et ülehindad nende mängijate oskuseid seal ja et seal väga harva bluffitakse jne
sa ära üldse seleta siin, ise tulid tuppa poriste käppadega ja pärast jenny pidi koristama :(Algselt postitas vapsik Vaata postitustMa võtaks winrate suuremaks.
Comment
-
Re: Uus algus [NL10 6max]
Algselt postitas q_q Vaata postitustak - ära raise turn nii niti vastu, overrepid kätt praegu! river on hea fold
k6 - väga nõrk käsi millega 3betida! sa peaks seal 3betima merged range, üldse mitte sellised räbalaid bluffe. turn on halb bet, sest any kunn on split halvemalt valuet ei saa. ainuke põhjus betida on, et ei laseks nt 9x9c-l oma equity realiseerida mis on poor reason!
3) 3beti kätega mis too weak to call!! ja kindlasti mitte k6s, sest su ranges on "paremaid halvemaid" käsi
nt ütleme std olukord kus fishi blindides pole ja mingi decent squeeze %-ga reg hoopis seal. siis nt halb flatida käsi QJs KQo ATs sest tihti saad sqz ja siis halb jätkata, et parem neid 3betida isegi kui sa pmslt bluffid nendega st loodad, et villain foldib aga kui callib oop siis sul väga decent käsi ip millega profitable mängida. kui fish blindides siis obv callid need käed hoopis ja ei pea üldse 3betima
ja alati mõtle, mis su range on. nt kui sa foldiks btn-ilt K9s mp raisele, siis on mõttetu ju bluffida k6s, sest sul paremaid käsi
obv kui sul read, et villain foldib mingi 75%, siis ei pea nii käsi pickima aga arvan 10nl callitakse 3bete tihti oop, niiet mõttetu sellseid räbalaid nagu K5s jne 3betida
in overall tundub, et proovid liiga palju! proovi mingi periood rohkem weak tight mängida, anna regidele rohkem respekti. arvan, et ülehindad nende mängijate oskuseid seal ja et seal väga harva bluffitakse jne
sa ära üldse seleta siin, ise tulid tuppa poriste käppadega ja pärast jenny pidi koristama :(

Oh, väga hea postitus! Väga suured tänud sulle :P
Mhm, ma arvan, et sul on täitsa õigus, peaksin rohkem weak tight mängima. Mulle on kuidagi sisse jäänud, et kui ees on raise, siis pean ikkagi oma tugevuse näitamiseks ka 3bettima või kui tunnen, et keegi võiks varastada, siis karistan teda kohe 3betida. Arvasin, et call oleks pikas perspektiivis raha põletamine, aga nüüd sinu juttu läbi lugedes, mõistan, et sul on õigus. Veel kord aitäh :) Selline tagasiside on meeletult hea! :)
PS. Sa kirjutasid, et peaksin 3bettima kättega, mis on liiga nõrgad, et callida. Mis range sa sellele paneksid?
Comment
-
Re: Uus algus [NL10 6max]
see oleneb su enda rangest ja vastasest, pärast seletan täpsemaltAlgselt postitas Jennifer Vaata postitustPS. Sa kirjutasid, et peaksin 3bettima kättega, mis on liiga nõrgad, et callida. Mis range sa sellele paneksid?
Comment
Comment