Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #1306
    Re: Uus algus [NL10 6max]

    pärast!

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #1307
      Re: Uus algus [NL10 6max]

      q_q sa oled kinky

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #1308
        Re: Uus algus [NL10 6max]

        wtf

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #1309
          Re: Uus algus [NL10 6max]

          Mida ohtlikku teie lemmik teinud on ?

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #1310
            Re: Uus algus [NL10 6max]

            ok ütleme nitty co avab ja sa big blind ning ütleme, et tema vastu tundub optimaalne nii mängida:

            3betida for value: AA, KK, QQ, AK

            flatida: JJ, AQ, TT-66, KQs, AJs

            ülejäänud käed on -EV, et callida! aga selleasemel, et kõik ülejäänud käed foldida, võid mõned neist 3bet bluffida

            nüüd tuleb valida bluff käed. kuna vastane ei foldi 100% siis me peaksime valima käed, millega meil ka midagi teha on, kui ta flatima peaks ja need me võtame oma top folding rangest

            mõtle ise, kui vastane callib, kas sul oleks meelsamini AJo, KQo, QJs, ATs või 72o, 43o, K2s, T5o

            onju lihtne vastus! see veits ekstreemne näide aga näitab hästi mõtet. kui vastane rohkem loose, et sa saad for value 3betida rohkem käsi siis lihtsalt kohendad oma range vastavalt

            ja obviously on rohelistel kätel ka blockerid ta nutsidele

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #1311
              Re: Uus algus [NL10 6max]

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              ok ütleme nitty co avab ja sa big blind ning ütleme, et tema vastu tundub optimaalne nii mängida:

              3betida for value: AA, KK, QQ, AK

              flatida: JJ, AQ, TT-66, KQs, AJs

              ülejäänud käed on -EV, et callida! aga selleasemel, et kõik ülejäänud käed foldida, võid mõned neist 3bet bluffida

              nüüd tuleb valida bluff käed. kuna vastane ei foldi 100% siis me peaksime valima käed, millega meil ka midagi teha on, kui ta flatima peaks ja need me võtame oma top folding rangest

              mõtle ise, kui vastane callib, kas sul oleks meelsamini AJo, KQo, QJs, ATs või 72o, 43o, K2s, T5o

              onju lihtne vastus! see veits ekstreemne näide aga näitab hästi mõtet. kui vastane rohkem loose, et sa saad for value 3betida rohkem käsi siis lihtsalt kohendad oma range vastavalt

              ja obviously on rohelistel kätel ka blockerid ta nutsidele


              Vau! 10/10p vastus!

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #1312
                Re: Uus algus [NL10 6max]

                mingid rõvedused siin foorumis vara hommikul :(

                meie pere hakkab igatahes kohe the walking deadi vaatama :D

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #1313
                  Re: Uus algus [NL10 6max]

                  just mõtlesin kuidas teil läheb. Tore vaadata, et vapsik ka ikka diivanil tohib lesida perega koos.

                  Comment

                  • rrrr
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 904

                    #1314
                    Re: Uus algus [NL10 6max]

                    q_q, väike küsimus AT ja AJ kohta, millega sa oled 3 bettinud. Blockerid on need küll nuts kätele aga kui flop on maas A72r kas stacke sisse uhades pole mitte oht domineeritud olla. Juhtub harva aga kui juhtub on vastas AK/AQ kui räägime decent vastasest ja tulemuseks on suure poti kaotus. Kas ikkagi lihtsam poleks 3bettida 76s-JTs, väikesed pocketid, kus sa ei saa domineeritud. Flopis cbet ja kui setti / drawd pole, siis turn check fold ja next hand.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #1315
                      Re: Uus algus [NL10 6max]

                      Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                      q_q, väike küsimus AT ja AJ kohta, millega sa oled 3 bettinud. Blockerid on need küll nuts kätele aga kui flop on maas A72r kas stacke sisse uhades pole mitte oht domineeritud olla. Juhtub harva aga kui juhtub on vastas AK/AQ kui räägime decent vastasest ja tulemuseks on suure poti kaotus. Kas ikkagi lihtsam poleks 3bettida 76s-JTs, väikesed pocketid, kus sa ei saa domineeritud. Flopis cbet ja kui setti / drawd pole, siis turn check fold ja next hand.
                      Ma arvan, et ei hakkagi uhama A45r laual AJ-iga stacke sisse vaid proovime mingi readi saada, pm ck/c flop ja kui blank turni tuleb barrel pakun, et fold esimesel korral. Kui turn ck/ck siis riveril prolly thin valuet 88-QQ ilt

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #1316
                        Re: Uus algus [NL10 6max]

                        kuulge ärge cockblockige siin oma AJ-ga

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #1317
                          Re: Uus algus [NL10 6max]

                          Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                          q_q, väike küsimus AT ja AJ kohta, millega sa oled 3 bettinud. Blockerid on need küll nuts kätele aga kui flop on maas A72r kas stacke sisse uhades pole mitte oht domineeritud olla. Juhtub harva aga kui juhtub on vastas AK/AQ kui räägime decent vastasest ja tulemuseks on suure poti kaotus. Kas ikkagi lihtsam poleks 3bettida 76s-JTs, väikesed pocketid, kus sa ei saa domineeritud. Flopis cbet ja kui setti / drawd pole, siis turn check fold ja next hand.
                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          Ma arvan, et ei hakkagi uhama A45r laual AJ-iga stacke sisse vaid proovime mingi readi saada, pm ck/c flop ja kui blank turni tuleb barrel pakun, et fold esimesel korral. Kui turn ck/ck siis riveril prolly thin valuet 88-QQ ilt
                          pmslt nii jah

                          Comment

                          • Strawberry
                            Varasemalt kasutaja "romeo"
                            • Aug 2012
                            • 1229

                            #1318
                            Re: Uus algus [NL10 6max]

                            Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                            q_q, väike küsimus AT ja AJ kohta, millega sa oled 3 bettinud. Blockerid on need küll nuts kätele aga kui flop on maas A72r kas stacke sisse uhades pole mitte oht domineeritud olla. Juhtub harva aga kui juhtub on vastas AK/AQ kui räägime decent vastasest ja tulemuseks on suure poti kaotus. Kas ikkagi lihtsam poleks 3bettida 76s-JTs, väikesed pocketid, kus sa ei saa domineeritud. Flopis cbet ja kui setti / drawd pole, siis turn check fold ja next hand.
                            See on tüüpiline polarized vs merged range-i koht.

                            Üldiselt, kui villaini fold to 3bet stat on kõrge, siis sa pigem tahad 3betida teda polarized rangega. QQ-AA, AK ja 56s-89s, 57s-8Ts, 22-66 näiteks.
                            Kui villaini fold to 3bet on madal või väga madal (ehk ta ei foldi vaid callib su 3bete ja mängib vastu postflop), siis sa tahad, et su 3bet range ei oleks polarized. 99-AA, AJ+, KQ, KJs, QJs, KTs.

                            Jah, vahest ta slowplayb AK-d ja sa satud tugevama kickeri vastu, aga enamus su rangest siiski crushib tema BTN calling range-i. Väga tüüpiline on minraise buttoni mehi näha 3bete callimas handidega ala J9s or worse (mina kaasa arvatud).

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #1319
                              Re: Uus algus [NL10 6max]

                              Hea post vaarikas!

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #1320
                                Re: Uus algus [NL10 6max]

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...