Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Sass
    Bännitud
    • Dec 2008
    • 1889

    #1201
    Re: Totaalne TILT. KÕIK.

    -5 BI ja quit? solid... endal NL10 oli 1x -10 BI teine kord - 13 BI aga näed panin edasi.. nyyd olen NL25

    Comment

    • tolmuahv
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 2502

      #1202
      Re: Totaalne TILT. KÕIK.

      Kui inimene otsustas lõpetada ja jättis ametlikult hüvasti, siis miks talle see vajalikust raskemaks teha?

      Comment

      • StripPoker
        Grinder
        • Sep 2009
        • 609

        #1203
        Re: Totaalne TILT. KÕIK.

        Jeni nõusolekul võiks teema sulgeda ja asi ants.

        Comment

        • r3o
          FPP Pro
          • Apr 2009
          • 260

          #1204
          Re: Totaalne TILT. KÕIK.

          Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
          Kui inimene otsustas lõpetada ja jättis ametlikult hüvasti, siis miks talle see vajalikust raskemaks teha?
          Mõni quitib pidevalt. Ma miskipärast kahtlustan, et see quit pole ka lõplik. Aga jah parem teeks ikka kergemaks otsustamist

          Neid swinge hakkab tulema ajapikku, kui edasi mängid. Ja mida kõrgemal oled, seda suuremad tulevad, kuna vastased lihtsalt paremad.
          Mul maksimum olnud ca -25BI ja 20BI languseid või sinna lähedale on olnud väga mitmeid.
          Selliste asjadega peab õppima toime tulema.. vastasel juhul quit tõesti parem. Või vähemalt ei tasu oma majanduslikku olukorda pokkerist sõltuvaks teha (poker is the hardest way to make easy money)

          Comment

          • MissLiz
            Jube Noob
            • Jul 2009
            • 112

            #1205
            Re: Totaalne TILT. KÕIK.

            Kas tõesti on Jennyl pokkeriga lõpparve?

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #1206
              Re: Totaalne TILT. KÕIK.

              Rahu rahu.
              Võtsin aja maha, et mõelda. Päris pokkerist ikka lahku ei saa minna. Tunnen, et ta oleks kui mu sisse juba kasvanud ja nii kergelt nüüd küll temast lahku minna ei saa. Kui ma oleks täielikult lahkunud, siis oleksin ka kirjutanud, et enam kunagi tagasi ei tule ning nüüd oleks nägemist.
              Hetkel vajan lihtsalt natuke puhkust pokkerist ja üldse sellest foorumist, et tekiks jälle isu mängida. Pealegi väljas on lihtsalt niiii ilusad ilmad, et toas istumine on puhas patt.
              Sain selleks aastaks ülikooliga ka ühelepoole ning järgmine nädal on juba lennuki peale minek ja pühin Eestimaa tolmu jalge alt :)
              Seepärast usun, et tuleb selline pikem puhkus vähemalt online pokkerist. Mine tea, ehk saan seal kohapeal proovida kätt ka live mängudel :P
              Suve lõpus tahaksin käia ka Las Vegases ära ja näha, kuidas seal elu käib :D
              See on väike unistus siis praegu :)
              Aga jah, usun, et inimene, kes on korra juba pokkeri ära õppinud ja teda tundma õppinud, ei suuda ega tee kunagi täielikku lõpparvet kui sellist pokkerist.

              PS. Minge välja ja nautige neid ilusaid ilmu! :)

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #1207
                Re: Totaalne TILT. KÕIK.

                [youtube]2VvOrUERrFY&NR=1[/youtube]

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #1208
                  Re: Totaalne TILT. KÕIK.

                  Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                  Rahu rahu.
                  lennuki peale minek ja pühin Eestimaa tolmu jalge alt :)


                  kiidan sind

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #1209
                    Re: Totaalne TILT. KÕIK.

                    Ilmselt ongi kõik rahulikud ja keegi vaevalt et ootas teistsugust vastust. Ma lihtsalt ei saa vahel torkimata jätta inimesi ja/või naisi, kes väga radikaalsete avaldustega tulevad ja neid ise ka tõsiselt ei võta. Kui teised neid järsku tõsiselt võtavad, siis saab ise ka aru, et mingi paaripäevane downswing ei ole suures pildis just määrava tähtsusega. Väike paus on kindlasti kasuks.

                    Comment

                    • Char
                      Pokkerihai
                      • Sep 2009
                      • 1848

                      #1210
                      Re: Totaalne TILT. KÕIK.

                      Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                      inimesi ja/või naisi
                      jep..on olemas inimesed..ja sis on ka naised :D

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #1211
                        Re: Paranemas päikse all tildist :)

                        päris puine huumor teil

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1212
                          Re: Paranemas päikse all tildist :)

                          njahh.. pokkeriga on kahjuks lood nii, et kui kord oled tegelema hakanud.. natukene teooriat lugenud ja aru saanud, et biitimiseks on vaja lihtsalt tööd ja analüüsi teha.. siis enam lahti ei saa.. hullem kui nikotiinisõltuvus:-) hasartmängu sõltuvus terveks eluks:-)

                          parem versioon:
                          [YOUTUBE]rVtszLz--yc[/YOUTUBE]

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #1213
                            Re: Paranemas päikse all tildist :)

                            Wow, Rage, äkki tead, kes miksis ja kas ta on veel mõne eesti loo ära teinud?

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #1214
                              Re: Paranemas päikse all tildist :)

                              ma ei ole kunagi taolistest miksidest aru saanud - võtad kellegi loo, paned mingi biidi taha, mängid tempoga veits ja kordustega ja peakski juba olema veel parem kui alguses oli.

                              Miksidega on sama mis kaveritega - 10-st 9 on märksa halvemad kui originaal.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #1215
                                Re: Paranemas päikse all tildist :)

                                mul tegelt kah üle aastate esimene kord, kus vaatan, et miksitud variant on tunduvalt parem kui orig.

                                Comment

                                Working...