Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • StripPoker
    Grinder
    • Sep 2009
    • 609

    #1081
    Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

    LOL

    Comment

    • Ämmapets
      Jube Noob
      • Oct 2009
      • 171

      #1082
      Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
      jenny on meie boxy.


      Poleeee paha! :)

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #1083
        Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

        Tundub, et mõnel on ikka päris korralikult aega üle :)

        Aga aitäh! :P

        Comment

        • HU grinder
          Vana Tegija
          • Feb 2010
          • 1002

          #1084
          Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

          Pakun, et 2-15 min, olenevalt arvutikasutamise oskustest

          Comment

          • StripPoker
            Grinder
            • Sep 2009
            • 609

            #1085
            Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

            Palju maksma läks, kui arvestada sama aeg Photoshopi asemel pokkerimängimisele? :)

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #1086
              Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

              Jenny on AQs !

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #1087
                Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                Pean tegema kirjaliku töö teemal:
                "Tervis ja elukvaliteet Eestis ning edendamise võimalused"

                Mõtteid?

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #1088
                  Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                  Eestlased peaksid vähem jooma.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #1089
                    Re: [NL5€ 6max] Jenny :)



                    Olgu inimene muidu nii terve, kui vähegi saab, hambaarsti juures peab ikka vahel käima.

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #1090
                      Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                      peaks imortima väga vanasid inimesi ja hästi palju, siis tõuseks meie keskmine eluiga

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #1091
                        Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                        Algselt postitas StripPoker Vaata postitust
                        Palju maksma läks, kui arvestada sama aeg Photoshopi asemel pokkerimängimisele? :)
                        iga LOL mis ma vastu saan tõstab mu winrate 10% järgmise 10k käe ulatuses.

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #1092
                          Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                          ARGHHHHHHHHH

                          210FPP satellite to sunday 1/4 Mill.
                          AA versus 33 ja vend saab tripsi. Alles jääb 1500st 200.
                          Suudan siis kuidagi finaallauda jõuda. Finaallauas alles 7 inimest(6saavad piletid), olen CO, M=2,1 ja käes K10o, lükkan all in, BB callib 55 ja EI TULE ÄRA. Grrrrrrrr
                          Ning väljas.
                          Deeeem noh

                          Comment

                          • Poku
                            Bännitud
                            • Mar 2010
                            • 295

                            #1093
                            Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                            33 ei saa tripsi vaid seti.
                            Tripsi võid saada A3, kui maha nt 733

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #1094
                              Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                              Ei taha tulla jah?
                              Mul ka viimased korrad surmad olnud. ;D
                              88 vs 54, flopp A23
                              AJ vs A2, turn 2, river 2

                              Comment

                              • Jennifer
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1503

                                #1095
                                Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                                Kaks ja pool nädalat ning sain oma esimese pokkeriteemalise raamatu kätte! :)

                                Comment

                                Working...