Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #946
    Re: Jenny :)

    Üldse hästi ei läinud tegelikult.
    Statid olid 15/12/4

    Ei suutnud oma jalga küll 6maxis ukse vahele saada :/

    Comment

    • totaldonk
      Grinder
      • Dec 2009
      • 914

      #947
      Re: Jenny :)

      Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
      Üldse hästi ei läinud tegelikult.
      Statid olid 15/12/4

      Ei suutnud oma jalga küll 6maxis ukse vahele saada :/

      15/12 6maxis on liiga nit imo, but that's just me

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #948
        Re: Jenny :)

        mängi positsiooni ilma kätt vaatamata ning vaata mis juhtub. muidugi 83 92 tüüpi käed jäta siiski välja.

        Comment

        • zyxxx
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 453

          #949
          Re: Jenny :)

          Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
          Üldse hästi ei läinud tegelikult.
          Statid olid 15/12/4
          Olen ise ka suht esimesi päevi 6-maxi lainel, aga ka mulle tundub, et oled väga nitine kui sellised statid on. Ise mängin 24/20 ja seni toimib.

          Ürita mängida UTG-l neid käsi, mida fullringis MP pealt või midagi sinna kanti. Siis saad ranget laiemaks.

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #950
            Re: Jenny :)

            Kui ma olen BTN või CO, siis mis teie raise range on, kui ees on limpijad?
            Praegu ei suuda õiget varianti leida :/

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #951
              Re: Jenny :)

              Kui on mitu limpijat siis kohati on parem järgi limpida miskite sc-ga. Kui on 1 limpija siis kõik piltidega käed ning suited ässad peaks suht fine olema.

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #952
                Re: Jenny :)

                Lugesin, et kui ees on nt UTG limpinud ja ma olen CO peal A9o siis peaksin raisima.
                On see õige?

                Comment

                • StripPoker
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 609

                  #953
                  Re: Jenny :)

                  Ei kõla väga mõistlikuna minuarust... A9o on kindlasti käsi millega mängida ei tahaks ja kui UTG limbib siis tõenäoliselt väike pocket käes millega calliks ka standardraise. Lisaks veel button ja blindid vahepeal.

                  Comment

                  • r3o
                    FPP Pro
                    • Apr 2009
                    • 260

                    #954
                    Re: Jenny :)

                    oleneb vastasest. Kui utg limp/foldib või foldib c-bet-ile hästi siis pole väga vahet, millega btn tõsta. A9o aga üldiselt on selles kohas jah kas fold või raise olenevalt vastasest ja ka enda table imagest.
                    Aga 15/12 on veidi nitine jah. Mingi 18/14 võiks vähemalt olla.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #955
                      Re: Jenny :)

                      kui sa räägid 6maxist, siis enamus raha tuleb 2 barrelist ja 3 barrelist, mitte kaasalimpimistest. Kuna blindid käivad kiiremini üle, siis on agressiivsusel suurem tähtsus kui fullringis.

                      Comment

                      • Cash87
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1402

                        #956
                        Re: Jenny :)

                        Harjuta HU-d nats siis saad range suuremaks omal :P

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #957
                          Re: Jenny :)

                          Kas keegi oskaks soovitada mingit kindlat artiklit või raamatut, mida ta ise on lugenud ja teab, et see on teda 6maxis oluliselt aidanud?

                          Comment

                          • KristjanRawk
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 1133

                            #958
                            Re: Jenny :)

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #959
                              Re: Jenny :)

                              http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=951

                              Comment

                              • Madis_89
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 841

                                #960
                                Re: Jenny :)

                                Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                                Lugesin, et kui ees on nt UTG limpinud ja ma olen CO peal A9o siis peaksin raisima.
                                On see õige?
                                Mina tõstan näiteks üldjuhul, oleneb vastasest muidugi. Kui callib, oleme IP ja enamus aega, kui ta väike paar? ei hiti, võtame cbetiga maha.
                                Aga ma nii omal käel õppinud ja see võib täitsa vale olla.

                                Comment

                                Working...