Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • elixs
    Julm Donk
    • Nov 2008
    • 67

    #961
    Re: Jenny :)

    Ise sain väga palju kasu sellest:

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #962
      Re: Jenny :)

      Ma tean, et neid lingikogusi jms on palju. Soovingi just selliseid artikleid jms, mida sa just ise ka tunned, et see aitas kindlalt su mängule kaasa! :)

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #963
        Re: Jenny :)

        pokertrixi vidod aitasid mind tohutult ja kindlasti 4 lauda max. Kui ise käes ei osale, vaatad, mida teised samal ajal teevad, näed ära, kes on parajasti tiltis, kes kaotas suure käe, kes võitis suure käe. 6max fishid mängivad väga palju ainult ühel laual ja nende puhul on suur tähtsus sellel, kuidas neil eelnevate käte jooksul läinud on. vpp-sid palju ei tule aga mäng areneb kiiremini.

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #964
          Re: Jenny :)

          Ise võtsin kah 6/9 laua asemel 4 lauda ning winrate tõusis kõvasti!

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #965
            Re: Jenny :)

            Kust on võimalik näha neid pokertrixi videosi?:)

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #966
              Re: Jenny :)

              seesama 6max sticky, millele ma viitasin...pokertrikz õigemini

              Algselt postitas Lutzky Vaata postitust
              Antxxxxxxxxxx jõudsid ette, rsk, teema tegemisega ;D

              Tasuta videod:


              Hunnik strateegiaposte Micro levelile:
              http://forumserver.twoplustwo.com/69...y-posts-98125/

              HEM layout for 6max:


              ...ja seda fee raamatut ma hakkasin peaaegu vaatama, kuid ikkagi fixed limit ehk tundub kahtlane...


              L.

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #967
                Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                NL5 € 6max meeldib mulle täiega! :)
                Mängin hetkel 4 lauda korraga ning täiega lõbus on :P
                Teen üsna lühikesi sesse, nii paarsada kätt vaid.
                Bankroll on siis nüüdseks 55€.
                Algas 18€.

                Comment

                • ingu
                  Bännitud
                  • Jan 2010
                  • 1283

                  #968
                  Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                  Kas on mingi kindel Preflop 6max tabel mille järgi lased?

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #969
                    Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                    Ei ole :)
                    Aga ma olen siiski liiga kinnine veel. Enda jaoks tunnen küll, et olen väga loose aga statid on ainult 18/15. Nii, et peaksin veelgi rohkem käsi lisama :D

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #970
                      Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                      18/15 on väga hea ju...

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #971
                        Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                        täpselt, mida loosemaks lähed, seda paremini pead oskama ka postflop mängida.

                        Comment

                        • r3o
                          FPP Pro
                          • Apr 2009
                          • 260

                          #972
                          Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                          18/15 on juba täitsa ok nit stiil, aga nii madalal võib veel loosem olla kuna vastased teevad väga palju vigu :)
                          Ma mängin hetkel kuskil 19/15 nl25 ja nl50. nl10 lasin aasta alguses starsis 22/18 üle paarikümne tuhande käe ja kuna seal postflop play mängijatel palju halvem kui nl50 siis bb/100 püsis stabiilselt ca 15

                          Comment

                          • Cash87
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1402

                            #973
                            Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                            Postflop hakkab vist meeletult arenema 6max, peaks ise ka proovima vahelduseks :)

                            Comment

                            • Jennifer
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1503

                              #974
                              Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                              Kas euro laudades on parem mängida päeval või õhtul?

                              Comment

                              • low-flow
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1208

                                #975
                                Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                                Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                                Kas euro laudades on parem mängida päeval või õhtul?
                                Kas liha või kala?

                                Comment

                                Working...