Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #901
    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    pot limit omaha

    Comment

    • Ämmapets
      Jube Noob
      • Oct 2009
      • 171

      #902
      Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

      Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
      Full Tilt poker
      See sama hull kui Stars Ise külastan aeg-ajalt Triobeti nl4-ja, seal päris lõbus mängida, callitakse 10BB raise maha nt Q5os-ga ja minnakse auku rida ostma :D Aeg-ajalt tuleb ka seetõttu coolereid ette, aga enamus kätest makstakse ikka kinni. HUDi pole seal mul vaja, kuna 80% on u 50-60/3-7/0,5 mängijad (HEMihand replayerist pärast vaatasin). Päeval laudade valik väike, aga õhtuti neid palju.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #903
        Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

        Palestine Liberation Organization

        Comment

        • flipmachine
          Pokkerihai
          • Jul 2009
          • 1857

          #904
          Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

          noojah samas vahet ei ole kus mängid. Kui biidid,siis biidid ,kui mitte ..siis peab õppima biitima.

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #905
            Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

            Selles on sul õigus! :)
            Hetkel olen NL5s ning lahti 18 lauda ning jooksen 27/bb100.
            Parem kui mitte midagi :)

            Comment

            • kuco
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1910

              #906
              Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
              PLO on veel haigem.
              -1

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #907
                Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

                Kui sa nl5 nii hästi biidid, siis saad sa nl10 shotte võtta iga nädala tagant, mingil hetkel lihtsalt jääd sinna ja korras. Seejärel kolid nl10 grinderit teemasse ja siis arened veel paremini ja so on .. ja siis mingil hetkel sit out´ib ranka , kui näeb, et sina lauda tulid!

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #908
                  Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

                  Seda olengi teinud, aga iga shotiga on kõik raha kadunud.

                  Täielik allaminek hakkab NL10st:


                  Hetkel on raha alles ~150$. Usun, et ostan endale alles jäänud rahast HEMi. Sel juhul olen vähemalt mingisugust kasu saanud sellest mängimisest.
                  Alles peaks jääma ca 100$.
                  Mõtted keerlevad selle ümber, et prooviks NL5 6maxi.
                  Siiani ei ole suutnud seda korralikult biitima hakata, aga nüüd oleks selleks ju päris hea võimalus. Pealegi saan seal oma postflopi oskusi parendada :)
                  Mis arvate sellest?

                  PS. Mida endast Starsis fast lauad kujutavad?

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #909
                    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

                    Hey.

                    Mina isiklikult jätsin NL10 üldse vahele

                    Sellel kuul alustasin NL2,Liikusin NL5,sai väike Sissemakse tehtud ja NL25.

                    NL2 ja NL5 sa biidid.
                    Võib liiga hull edasiminek olla NL5--NL25,aga ürita vähemalt 20BI raha kokku saada (500$) NL2/NL5 ja tee mõni shot NL25.

                    Imo kui sa FR ei suuda hästi biitida,siis 6.maxi juba ammugi mitte.
                    Seal range suurem ja postflopi oskust rohkem vaja.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #910
                      Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

                      starsi fast lauad on kõige fishisemad.

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #911
                        Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

                        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                        starsi fast lauad on kõige fishisemad.
                        vot vot.
                        Seda Ma ei teadnud,aga ma eeldasin seda.Ja mina olen neid alati vältinud

                        good to know.

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #912
                          Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

                          Algselt postitas noname Vaata postitust
                          Hey.

                          Mina isiklikult jätsin NL10 üldse vahele

                          Sellel kuul alustasin NL2,Liikusin NL5,sai väike Sissemakse tehtud ja NL25.

                          NL2 ja NL5 sa biidid.
                          Võib liiga hull edasiminek olla NL5--NL25,aga ürita vähemalt 20BI raha kokku saada (500$) NL2/NL5 ja tee mõni shot NL25.

                          Imo kui sa FR ei suuda hästi biitida,siis 6.maxi juba ammugi mitte.
                          Seal range suurem ja postflopi oskust rohkem vaja.

                          Nii, et 6maxi proovimine oleks täielik raha maha viskamine?
                          Ma lihtsalt ei mõista, et NL2 ja NL5 biidin ilusasti, aga NL10s olen täiesti break-even või siis kaotan korralikult

                          Comment

                          • noname
                            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                            • Oct 2009
                            • 2366

                            #913
                            Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

                            Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                            Nii, et 6maxi proovimine oleks täielik raha maha viskamine?
                            Ma lihtsalt ei mõista, et NL2 ja NL5 biidin ilusasti, aga NL10s olen täiesti break-even või siis kaotan korralikult
                            Mina arvan,et sa ei biidi seda nii hästi,kui FR.
                            Kuigi ma ei ole ise NL2 6maxi mänginud ning ei tea selle taset,siis NL6 6maxis mina isiklikult põrusin.

                            Comment

                            • flipmachine
                              Pokkerihai
                              • Jul 2009
                              • 1857

                              #914
                              Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

                              6max on raskem FR-st märgatavalt ..ma mängisin varem 6max ja kui tulin FR-i ..FR nagu taevas.. palju-palju kergem.

                              Comment

                              • Dogers
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2500

                                #915
                                Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

                                6max on huvitavam, FR peaks vist 40 lauda korraga mängima, et mingit actionit saaks

                                Comment

                                Working...