Re: Jenny :)
Üldse hästi ei läinud tegelikult.
Statid olid 15/12/4
Ei suutnud oma jalga küll 6maxis ukse vahele saada :/
Üldse hästi ei läinud tegelikult.
Statid olid 15/12/4
Ei suutnud oma jalga küll 6maxis ukse vahele saada :/
Comment