Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #886
    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
    Kas on kindel plaan fr mängijaks jääda ka tulevikus? Imo beatiksid näiteks trio micro 6maxi samamoodi ja tänu rb'le roniksid limiitides tunduvalt kiiremini.
    Tere Madis,
    Midagi kindlat küll plaanis ei ole. Olen 6maxi proovinud, aga siiani ei ole seal kordagi võitnud.
    Kas trios on nt HEMi kasutamise võimalus ka?

    Comment

    • Poku
      Bännitud
      • Mar 2010
      • 295

      #887
      Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

      Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
      Sul on täiesti õigus.
      Aga tema liigutus tundus nii kahtlaselt AK, KK, AA või siis seti moodi.
      Tundsin, et minu TPTK ei oleks piisavalt hea tema vastu.
      Vastuväiteid?
      Loe mu eelmine post läbi, mille moodi tema liigutus tundub. AA KK moodi see kindlasti ei tundu :) AA ja KK moodi oleks kui oleks pf 3betinud

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #888
        Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

        Algselt postitas Poku Vaata postitust
        Küsiks sama küsimuse siis teistmoodi.
        Sa saad väga tõmberohkel laual (ühtegi tõmmet veel valmis olla ei saa, aga kuna maas on 2 broadway kaardi, siis on mõlemad tõmbed vägagi reaalsed) top paari top kickeriga, kusjuurest ühtegi overpairi olla ei saa (aa ja kk välistame) ning sa saad raise, ja sa viskad selle käe maha? Mis oli siis üldse preflop raisemisel mõtet? Kas on paremat situatsiooni võimalik saada? Kas sa mängid ALATI siis sellejaoks et vähemalt 2 paari hittida ja kui ei hiti siis foldid? Sellisel laual on see 100% shove koht.
        Vastasel võib siin olla JJ QQ 44 KJ AQ AJ QT QK QJ JT T9 ja miljon ärtude combinatsiooni + bluffijaid kah tuhatkond. Ainukesed meid biitivad käed on JJ 44 ja KJ ning sa tahad visata TPTK maha, seejuures on sul veel oute KJ vastu ja runner runner kaarte ka teiste vastu. Sa alati kui hitid tptk ja cbetid ning saad raise siis foldid? Mis mõte siis oli preflop raisel?
        Ei. See oleneb ikka mängijast ja situatsioonist. Lihtsalt hetkel tundus, et ta on üsna regulaarne mängija ning mu sisetunne ütles, et tal on midagi paremat.
        Aga nüüd siis tean, et see on hoopis shove koht. Sellepärast ma küsingi nõu, et targemaks saada :) Aitäh :)

        Comment

        • Madis_89
          Grinder
          • Feb 2009
          • 841

          #889
          Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

          Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
          Tere Madis,
          Midagi kindlat küll plaanis ei ole. Olen 6maxi proovinud, aga siiani ei ole seal kordagi võitnud.
          Kas trios on nt HEMi kasutamise võimalus ka?
          Ikka on :)

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #890
            Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

            Hmm. Võibolla peaks tõesti Starsiga lõpetama ja proovima kätt kuskil teises toas....

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #891
              Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

              Algselt postitas Poku Vaata postitust
              Küsiks sama küsimuse siis teistmoodi.
              Sa saad väga tõmberohkel laual (ühtegi tõmmet veel valmis olla ei saa, aga kuna maas on 2 broadway kaardi, siis on mõlemad tõmbed vägagi reaalsed) top paari top kickeriga, kusjuurest ühtegi overpairi olla ei saa (aa ja kk välistame) ning sa saad raise, ja sa viskad selle käe maha? Mis oli siis üldse preflop raisemisel mõtet? Kas on paremat situatsiooni võimalik saada? Kas sa mängid ALATI siis sellejaoks et vähemalt 2 paari hittida ja kui ei hiti siis foldid? Sellisel laual on see 100% shove koht.
              Vastasel võib siin olla JJ QQ 44 KJ AQ AJ QT QK QJ JT T9 ja miljon ärtude combinatsiooni + bluffijaid kah tuhatkond. Ainukesed meid biitivad käed on JJ 44 ja KJ ning sa tahad visata TPTK maha, seejuures on sul veel oute KJ vastu ja runner runner kaarte ka teiste vastu. Sa alati kui hitid tptk ja cbetid ning saad raise siis foldid? Mis mõte siis oli preflop raisel?
              et halvematel lehtedelt valuet saada.
              oletama et vastane callib pres 100% ja flopis foldib 99% kuid 1% läheb all ini.
              ja mänguks on PL. sinu loogika järgi ei ole mõtet pres raisida 100% lehtedest sest vahest läheb vastane AI ja sa pead foldima.

              __
              ma ei ole NL10 mitu aastat mänginud ja ma absull ei oska komenteerida kas see käsi on f või (edit:) või mitte
              Last edited by variatsioon; 24.03.10, 21:58.

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #892
                Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

                Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                Hmm. Võibolla peaks tõesti Starsiga lõpetama ja proovima kätt kuskil teises toas....
                Full Tilt poker

                Comment

                • Poku
                  Bännitud
                  • Mar 2010
                  • 295

                  #893
                  Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

                  Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                  et halvematel lehtedelt valuet saada.
                  oletama et vastane callib pres 100% ja flopis foldib 99% kuid 1% läheb all ini.
                  ja mänguks on PL. sinu loogika järgi ei ole mõtet pres raisida 100% lehtedest sest vahest läheb vastane AI ja sa pead foldima.

                  __
                  ma ei ole NL10 mitu aastat mänginud ja ma absull ei oska komenteerida kas see käsi on f või c
                  Mulle ei jõudnud praegu su esimese osa mõte täitsa kohale, aga paar õllet on oma töö teinud. Proovin homme uuesti läbi mõelda.

                  Kuid teise osa kohta f või c, siis ma lisaks et c all on mõeldud all-in callimine mitte et fold või call jah? Sest nn. call pole siin võimalik teha, kuna me iseensest drawime väga väheseid oute, me tahame teha teistele drawijatele elu võimalikult kalliks. . Ainuke call saab siin olla All-In callimine.
                  Jenny, võid lisada mind pokuorg@gmail.com msn. Ehk saan aegajalt aidata mängu analüüsimisega.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #894
                    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

                    No see full ring on ikka haige mäng, kui TPTK tuleb foldida flopi raise peale.
                    (ei ütle, et fold vale oli)

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #895
                      Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

                      IMO on raske koht ja respect kui kui NL10 reg suudab seal TPTK foldida.
                      tavaliselt algajad gamblivad seal igast saastaga AI
                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      No see full ring on ikka haige mäng, kui TPTK tuleb foldida flopi raise peale.
                      (ei ütle, et fold vale oli)
                      :D

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #896
                        Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

                        Lisasin sind msni Poku! :)
                        Ehk tõesti mingi hetk vajan natukene sinu abi.
                        Hetkel liigun tagasi NL5te, kuna bankroll on kukkunud 170$ peale.
                        Olen kaotanud ca 6000 käega 14 buy ini NL10s. Ilmselgelt pean ennast uuesti üles töötama.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #897
                          Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

                          Algselt postitas alaska Vaata postitust
                          No see full ring on ikka haige mäng, kui TPTK tuleb foldida flopi raise peale.
                          (ei ütle, et fold vale oli)
                          PLO on veel haigem.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • HU grinder
                            Vana Tegija
                            • Feb 2010
                            • 1002

                            #898
                            Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

                            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                            PLO on veel haigem.
                            agree

                            Comment

                            • Jennifer
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1503

                              #899
                              Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

                              PLO?
                              Pot limit?

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #900
                                Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

                                pot Limit omaha

                                Comment

                                Working...