Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S
Tere Madis,
Midagi kindlat küll plaanis ei ole. Olen 6maxi proovinud, aga siiani ei ole seal kordagi võitnud.
Kas trios on nt HEMi kasutamise võimalus ka?
Algselt postitas Madis_89
Vaata postitust
Midagi kindlat küll plaanis ei ole. Olen 6maxi proovinud, aga siiani ei ole seal kordagi võitnud.
Kas trios on nt HEMi kasutamise võimalus ka?
Comment